en
pl
home

Targi POL-ECO SYSTEM 2017 to również połączenie środowiska biznesowego i edukacyjnego. Jako organizatorzy przedsięwzięcia mamy świadomość, że tylko rozsądne zachowania ekologiczne powinny stanowić istotę codziennych działań, zarówno w życiu każdego człowieka, jak i podczas prowadzenia firmy. Dlatego zależy nam, aby propagować dobre praktyki i poprzez współpracę z liderami z dziedziny ekologii, ochrony środowiska i usług komunalnych oraz znanymi markami, stworzyć przestrzeń interaktywno-edukacyjną, która podpowiadałaby, jak funkcjonować bardziej ekologicznie oraz ekonomicznie, a także byłaby inspiracją do wprowadzenia prośrodowiskowych zmian w życiu codziennym.

 

LOKALIZACJA: PAWILON 8, STOISKO NR 12

8_12.jpg8_12.png

Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT
Automotive Industry Institute
Projekt 'Badania optymalizujące funkcjonowanie i rozmieszczenie stacji paliw alternatywnych sieci bazowej TEN-T”
www.lcng.pimot.eu

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach instrumentu „Łącząc Europę ” Connecting Europe Facility (CEF Transport).

Wartość projektu wynosi 1 787 000 EUR.
Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej: 1 518 950 EUR. (85%)
Zadania realizowane w ramach projektu: analiza prawna, badania terenowe, budowa pilotażowej stacji paliw CNG i LNG, promocja paliw alternatywnych CNG i LNG w Polsce.

 


LOKALIZACJA: PAWILON 8 STOISKO NR 10

1.jpg2.jpg3.jpg

SYSTEMY ZAGOSPODAROWANIA WODY DESZCZOWEJ W DOMU I OGRODZIE

Kompletny system zagospodarowania wody deszczowej umożliwia korzystanie z wody zgromadzonej w zbiorniku podziemnym. Deszczówkę możemy wykorzystać do podlewania zieleni, spłukiwania WC a nawet prania.

W skład systemu mogą wchodzić:

 

  • Zbiornik retencyjny
  • Filtr wody opadowej
  • Centrala deszczowa
  • Czujnik poziomu
  • Przelew awaryjny
  • Pływający pobór wody

 

LOKALIZACJA: PAWILON 8 STOISKO NR 9

men.jpg

MentorPremium - edukacyjna architektura miejska

Konstrukcje z serii MentorPremium wykonane są z profili aluminiowych. Pełnokolorowy druk na litym aluminium jest zabezpieczony w autorskim procesie produkcji utwardzoną powłoką odporną na warunki atmosferyczne, ogień ścieranie i uderzenia.

 

 

LOKALIZACJA: PAWILON 8 STOISKO NR 4

kar1.jpgkar.jpg

PC 100 M2BIO

Ręczna myjnia części umożliwiająca skuteczne czyszczenie części z tłustych i olejowych zabrudzeń bez potrzeby stosowania szkodliwych rozpuszczalników.

Wypłukiwane zabrudzenia są rozkładane przez mikroorganizmy. Metoda ta eliminuje konieczność późniejszej utylizacji ścieków, ponieważ szkodliwe substancje zostają rozłożone na wodę i dwutlenek węgla. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w warsztatach samochodowych, zakładach zajmujących się serwisem i konserwacją sprzętu oraz w przemyśle przetwórczym. Ekologiczne i ekonomiczne zalety systemu są bezsprzeczne. W procesie czyszczenia nie stosuje się szkodliwych dla zdrowia i środowiska rozpuszczalników. Wprowadzony do obiegu bezzapachowy, niepalny roztwór czyszczący o neutralnym pH sam się regeneruje. Mycie części nie wymaga stosowania rękawic ochronnych. Technologia wymiennej maty z mikroorganizmami jest bardzo prosta: czynnik myjący stosowany do czyszczenia części w zlewie spływa do zbiornika przez matę nasączoną mikroorganizmami, które w zbiorniku rozkładają węglowodory na wodę i dwutlenek węgla. Cały system opiera się na obiegu zamkniętym.


LOKALIZACJA: PAWILON 8 STOISKO NR 12

12.jpg1222.jpg

'STREFA METANU'/'METHANE ZONE' - Międzynarodowa Wystawa Pojazdów i Technologii CNG, LNG, Biometan' poświęcona popularyzacji i promocji ekologicznych, alternatywnych paliw metanowych:

 

  • CNG sprężony gaz ziemny,
  • LNG skroplony gaz ziemny,

oraz Wystawa ekologicznych samochodów NGV Natural Gas Vehicles, zasilanych paliwem CNG i LNG.

 

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact