en
pl
home

Poniżej prezentujemy listę nowości produktowych przesłanych przez Wystawców targów, które były prezentowane podczas edycji 2017!

 

AGREX-ECO Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 79

Uniwersalne rozdrabniacze Franssons produkcji Andritz

 

 


Jednowałowe rozdrabniacze o mocy elektrycznej 22-320 kW przeznaczone do recyklingu i produkcji paliwa RDF. Przetwarzają w jednym kroku do frakcji 50-200 mm lub 10-150 mm (w zależności od serii) różne rodzaje trudnych do rozdrobnienia materiałów.

iniwe.png

PRZERZUCARKA DO PRYZM KOMPOSTOWYCH ZE ZWIJADŁEM (KOMPTECH)

 

 

 

Samojezdna przerzucarka do pryzm trójkątnych model TOPTURN X może być wyposażona w opcjonalny system automatycznego przykrywania pryzm włókniną. Rozwiązanie to znacznie obniża emisję odorów oraz zabezpiecza materiał przed rozdmuchiwaniem.

przerzucarka_do_pryzm_kompostowych_ze_zw

TERMINATOR ELEKTRYCZNY W WERSJI MOBILNEJ (KOMPTECH)

 

 


Jednowałowy rozdrabniacz wolnoobrotowy, dzięki elektrycznemu napędowi ma znacznie niższe koszty eksploatacyjne. Rozdrabnia nawet najtrudniejsze materiały zachowując wysoką wydajność. Teraz łatwy do transportu na podwoziu podhakowym.

terminator_elektryczny_w_wersji_mobilnej

PRZESIEWACZ GWIAŹDZISTY MULTISTAR ONE PRODUKCJI KOMPTECH

 

 


Separuje zdefiniowaną, użyteczną frakcję i jednocześnie zawraca elementy zbyt długie z powrotem do rozdrabniacza, czyniąc proces przetwarzania odpadów drewnianych i biomasy wysoce wydajnym. Posiada napęd elektryczny zasilany z sieci lub rozdrabniacza.

przesiewacz_gwiazdzisty_multistar_one_pr

ROZRYWARKA DO WORKÓW Z BIOMASĄ MATTHIESSEN

 

 

 

Przeznaczona do produkcji wysokiej jakości kompostu. Maszyna nie rozdrabnia odpadów zielonych, natomiast otwiera i opróżnia worki. Łatwiej jest dzięki temu wyprodukować kompost bez plastikowych zanieczyszczeń.

rozrywarka_do_workow_z_biomasa_matthiess

ESE Sp. Z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 4

Pojemnik MGB 1100L SPLIT-LID (pokrywa dzielona)

 

 Zaprojektowaliśmy dzieloną pokrywę z myślą o komforcie użytkowania osób niepełnosprawnych, osób starszych czy dzieci. Przednia pokrywa jest lżejsza w porównaniu z całym wieczkiem, dzięki temu pojemnik z łatwością można obsłużyć jedną ręką.

pojemnik_mgb_1100l_split-lid-pokrywa_dzi

APRIVA Sp. Z o.o. sp k.

Glutton® 2411 Electric - elektryczny odkurzacz miejskiSamojezdny odkurzacz przeznaczony do sprzątania miast i obiektów przemysłowych, którego istotną zaletą jest prosta obsługa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń.

glutton-r-2411_electric-elektryczny_odku

CleanBin

 

 CleanBin jest biodegradowalnym, uniwersalnym środkiem do mycia pojemników na odpady komunalne. Zawiera specjalną kombinację związków powierzchniowo-czynnych, dzięki czemu ma bardzo dobre właściwości odtłuszczające.

 

cleanbin.jpg

Contenur Polska Sp. Z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 31

POJEMNIKI DWUKOŁOWE DO SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW 2-WHEEL CONTAINERS FOR SELECTIVE WASTE COLLECTION

 

 

 

 

 

System dwukołowych pojemników Contenur przeznaczony jest do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zgodnie z aktualnymi przepisami. Zależnie od ilości gromadzonych odpadów zastosowane mogą być produkty o pojemnościach 80, 120, 180 lub 240 l.

pojemniki_dwukolowe_do_selektywnej_zbior

Karcher sp. Z o.o.

Średniej wielkości nośnik narzędzi Kärcher MIC 42 Middle class implement carrier Kärcher MIC 42

 

 

 

 

 

Wraz z nowym nośnikiem komunalnym MIC 42 Karcher wprowadza nowa klasę urządzeń łączących kompaktowe gabaryty z wydajnym napędem. Ponadto, MIC 42 jest pierwszym urządzeniem w swojej klasie spełniającym rygory normy emisji Stage V.

 

sredniej_wielkosci_nosnik_narzedzi_karch

 

 

 

 

Wraz z nowym nośnikiem komunalnym MIC 42 Karcher wprowadza nowa klasę urządzeń łączących kompaktowe gabaryty z wydajnym napędem. Ponadto, MIC 42 jest pierwszym            urządzeniem w swojej klasie spełniającym rygory normy emisji Stage V.

sredniej_wielkosci_nosnik_narzedzi_karch

MENTOR SP. J.

EKOPOLIS

MentorPremium - edukacyjna architektura miejska

  

 

Konstrukcje z serii MentorPremium wykonane są z profili aluminiowych. Pełnokolorowy druk na litym aluminium jest zabezpieczony w autorskim procesie produkcji utwardzoną powłoką odporną na warunki atmosferyczne, ogień ścieranie i uderzenia.

mentorpremium-edukacyjna_architektura_mi

PROTEL

PAWILON 5A

System monitoringu wizyjnego pojazdów w czasie rzeczywistym

 

 

System monitoringu wizyjnego dedykowany do pojazdów komunalnych, który umożliwi Ci zdalny podgląd video i danych GPS w czasie rzeczywistym. 4 kamery, zapis i podgląd ONLINE przez sieć GSM, profesjonalne oprogramowanie klienckie CMS.

system_monitoringu_wizyjnego_pojazdow_w_

GP TRUCK TRADING s.c. Grzegorz Kądziela, Agnieszka Kądziela

PAWILON 5, STOISKO NR 18

Śmieciarka 2-komorowa Farid, model MICRO

 

 Zabudowa przeznaczona do selektywnej zbiórki odpadów, idealne rozwiązanie do obsługi wąskich, trudnodostępnych ulic. Pomimo lekkiej konstrukcji umożliwia dużą ładowność.

smieciarka_2-komorowa_farid-model_micro.

Śmieciarka jednokomorowa FARID, model T1

 

 

 

 

 

Zabudowa skrzyniowa z tylnym urządzeniem załadowczym, przeznaczona do zbierania stałych odpadów gromadzonych w pojemnikach komunalnych, surowców wtórnych, odpadów wielkogabarytowych i typu „bio”.

 

 


smieciarka_jednokomorowa_farid-model_t1.

Pojazd asenizacyjny typ GPA firmy GP TRUCK TRADING

 

 

 

 

Służy do opróżniania zbiorników oraz transportu nieczystości płynnych. Zbiorniki montowane na podwoziach o DMC 7.000 kg do 26.000 kg. Parametry zabudowy dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

pojazd_asenizacyjny_typ_gpa_firmy_gp_tru

Śmieciarka jednokomorowa FARID, model MK2 1-chamber garbage FARID, MK2 model

 

 

 

Nadwozie zabudowy MK2 doskonale spełnia wymagania wysokiej wydajności oraz działania w obszarach miejskich.Skrzynia i zasyp stanowią jedną konstrukcję. Zabudowa posiada standardowe urządzenie do obsługi wszystkich typów pojemników.

smieciarka_2-komorowa_farid-model_micro.

Śmieciarka jednokomorowa FARID, model PN 1

 

 

 

Nadwozie zabudowy PN doskonale spełnia wymagania wysokiej wydajności oraz działania w obszarach miejskich. System załadunku pozwala na obsługę wszystkich rodzajów używanych pojemników.

smieciarka_jednokomorowa_farid-model_pn_

Zabudowy ciśnieniowo – ssące firmy GP Truck Trading

Zabudowy typu kombi służą do udrażniania i mycia podziemnych instalacji kanalizacyjnych oraz opróżniania zbiorników nieczystości; pojemność zbiorników, osprzęt może być dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta

Serwis w Sokołowie k/Warszawy Service in Sokolow near Warsaw

 

 

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty serwisowej firmy GP TRUCK TRADING. Naprawiamy i remontujemy samochody dostawcze, ciężarowe, śmieciarki, zamiatarki, pojazdy asenizacyjne, dźwigniki (hakowce, bramowce), żurawie hds

serwis_w_sokolowie_kwarszawy_service_in_

Długoterminowy wynajem pojazdów komunalnych firmy GP TRUCK

 

 

Firma GP TRUCK TRADING oferuje Państwu możliwość długoterminowego najmu nowych i używanych pojazdów komunalnych. Posiadamy pojazdy typu śmieciarki jedno i dwukomorowe, hakowce, bramowce, asenizacyjne i inne.

dlugoterminowy_wynajem_pojazdow_komunaln

Sprzedaż pojazdów używanych Sale of used vehicles

 

 

 

 

Oferujemy Państwu sprzedaż używanych pojazdów typu śmieciarki,hakowce, bramowce, asenizacyjne i inne. Wszystkie samochody są w pełni przygotowane do użytkowania, po kapitalnym remoncie, przeglądzie, udzielamy gwarancji.Zapewniemy obsługę finansową.

sprzedaz_pojazdow_uzywanych_sale_of_used

TOMRA SORTING Sp. Z o.o.

 

AUTOSORT LASER

PAWILON 5, STOISKO NR 87

 

 

 

TOMRA Sorting ogłasza wprowadzenie na rynek urządzenia bazującego na czujnikach wspomaganego technologią laserową. AUTOSORT LASER umożliwia sortowanie szkła, ceramiki,kamieni,metali, tworzyw sztucznych ze strumienia odpadów komunalnych i handlowych.

autosort_laser.png

ORWAK POLSKA Sp. Z o.o.

PAWILON 5, STOISKO NR 75

ORWAK MULTI 9020S

 

ORWAK MULTI 9020S-nowa wersja klasycznego modelu ORWAK MULTI 9020. Belownica została wyposażona w specjalny hamulec bezpieczeństwa. Nowa funkcja jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo pracy,a sama prasa spełnia szereg rygorystycznych norm jakości.

orwak_multi_9020s.jpg

ARCON POLSKA Sp. z o.o.

PAWILON 5, STOISKO NR 86

Separator Steinert BlackEye

 

 

 

 

 

Pierwszy efektywny kosztowo separator optyczny oddzielający różne rodzaje czarnych tworzyw. Spośród wsadu, na który składają się różne rodzaje czarnych elementów wyodrębnia zadane mu materiały. Dzięki temu możemy odzyskać cenne surowce.

 

separator_steinert_blackeye.jpg

Separator Steinert Black

 

  

Kiedyś czarne/ciemne element były problemem w separacji optycznej NIR. Dzięki Steinert Black to już nie problem. Kamera najwyższej jakości i unikalne cechy konstrukcji sprawiają, że separator może wysortować dowolny element bez względu na jego barwę.

 

separator_steinert_black.jpg

Przesiewacz Doppstadt 518 BASIC

 

 

 

 

Nowość w ofercie! Kompaktowy przesiewacz mieszczący się po złożeniu do kontenera. Bęben legendarnej SM 518 oraz niezawodne rozwiązania, które sprawdzą się w ekstremalnych warunkach. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie jakiej jeszcze nie było!

przesiewacz_doppstadt_518_basic.jpg

Separator Doppstadt Racoon

2w1 mobilny separator, może być standardowym przesiewaczem bębnowym jak i separatorem wodnym. Zamienne wsady gwarantują szybkie przezbrojenie maszyny pod kątem danej aplikacji. Możliwość doposażenia standardowych przesiewaczy Doppstadt w tę opcję!

Separator wodny Doppstadt HDS-M

 

 

 


Separator Doppstadt HDS-M – jeśli inne metody separacji zawodzą to pora sięgnąć po separator wodny. Doczyszcza kompost, biomasę, plastiki, tworzywa i nie tylko. Separuje piasek, kamienie, szkło, metale i inne frakcje ciężkie od lekkich. Sprawdź go!

separator_wodny_doppstadt_hds-m.jpg

AGAPIT SP. Z.O.O. SP.K.

Teren zewnętrzny sektor 10 , stoisko nr 7

Traktor komunalny Multihog CX

Multihog CX to nośnik maszyn komunalnych z systemem mocowania TUZ. Jeden operator w prosty i szybki sposób może dokonać wymiany dowolnego narzędzia pracy. Spełnia najnowsze normy emisji spalin i może pracować nawet w ścisłych centrach miast.

Traktorek ogrodowy

Cramer TOURNO to wszechstronny w zastosowaniu i łatwy w obsłudze traktorek ogrodowy. Jednym z jego atutów jest mechanizm kosząco-rozdrabniający trawę z napędem przenoszonym przez pasek. Po skoszeniu zamiast odpadu z trawy powstaje warstwa nawozu.

Myjki wysokociśnieniowe Portotecnica

Myjki wysokociśnieniowe Portotecnica to wysokiej jakości narzędzia które w swojej gamie posiadają urządzenia zimnowodne oraz gorącowodne. Znajdują one zastosowanie w rożnych gałęziach biznesowych od branży motoryzacyjnej po przemysł ciężki.

ZAMIATARKA COMAC CS140

Zamiatarka Comac CS140 Twin Action o pojemności 3,5 m³ to maszyna,która zbiera stałe zanieczyszczenia równocześnie z zasysaniem drobniejszych cząstek. Dzięki szerokości roboczej wynoszącej 1400 mm jest idealna do pracy na obszarach miejskich.

PPU OMEGA Sp. z o.o

PAWILON 5, STOISKO NR 16

Nowa aplikacja webowa XTrack WebX

 

 

Aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Agreguje dane pozyskane ze wszystkich obiektów monitorowanych przez XTrack – pojazdów, terminali paliwowych, pojemników i kontenerów, kamer itp. Interfejs dostosowany do urządzeń mobilnych.

nowa_aplikacja_webowa_xtrack_webx.jpg

Mobilny system rejestracji obrazu na pojazdach XTrack

 

 

 

Rejestrator zdjęć zapisuje obraz z kamer zainstalowanych na pojeździe.Zdjęcia mogą być przypisywane do zdarzeń zarejestrowanych przez XT4.Obrazy przechowywane są w pamięci urządzenia i mogą być przenoszone przez USB lub przesyłane online poprzez GSM

mobilny_system_rejestracji_obrazu_na_poj

Nowy rejestrator XTrack XT4

 

 

 

Integruje wszystkie urządzenia zainstalowane w pojeździe, gromadzi bezprzewodowo dane o pracy i lokalizacji pojazdu wraz z czasem wystąpienia zdarzeń i przekazuje je online do bazy.Zapis informacji także w przypadku braku sygnału GPS oraz na kartę SD.

nowy_rejestrator_xtrack_xt4.jpg

XTrack WorkMate XWM

Harmonogram działań terenowych zaplanowany w oprogramowaniu XTrack OptiTrax może zostać wysłany do aplikacji XWM. W aplikacji dostępna jest lista zleconych prac a pracownik ma możliwość odznaczania ich statusów oraz wysyłanie notatek oraz zdjęć.

XTrack Personal Tracker XPT

 

 


XPT to aplikacja mobilna służąca do dokumentacji działań pracowników terenowych m.in. poprzez ciągłe monitorowanie pozycji GPS, możliwość wysyłania notatek oraz zdjęć, natychmiastową wymianę informacji, wsparcie identyfikacji NFC.

xtrack_personal_tracker_xpt.jpg

EKO MiLPAP Michał Gromotowicz

PAWILON 5, STOISKO NR 62

Belownica EKO MiLPAP VB52

 

 

 

 

 

 

 

Mała belownica do odpadów z kartonu i folii o nacisku 3 ton. Produkuje kostkę o wielkości połowy Euro palety i wadze około 50 Kg. Dzięki swoim niedużym gabarytom idealnie nadaje się do sklepów, hurtowni i małych magazynów.

belownica_eko_milpap_vb52.jpg

Rozdrabniacz WRS Italia SE10/480

Model: SE 10 Producent: WRS Italia Silnik: 7,5 kW Kraj produkcji: Włochy Zasilanie: 400 V Waga: 1100 - 1450 kg Powierzchnia tnąca: 569 x 360/480 mm Objętość kosza zasypowego: 0,31 - 0,41 m3.

rozdrabniacz_wrs_italia_se10480_wrs_ital

Eggersmann Polska Sp. z o.o

PAWILON 5, STOISKO NR 36

FORUS Special Edition 250 rozdrabniacz wstępny dwuwałowy

Rozdrabniacze wstępne FORUS to specjalistyczny sprzęt, który bez problemu rozdrabnia drewno, odpady zielone, komunalne oraz przemysłowe. Również wydajnie przetwarzają folie, papier i złom elektryczny.

forus_special_edition_250_rozdrabniacz_w

Biogazowanie BEKON - lepsza alternatywa dla składowania i spalania odpadów

 

 Proces suchej fermentacji BEKON® oferuje wydajne i modularne systemy wytwarzania biogazu z odpadów. Idealne rozwiązanie dla gmin, prywatnych podmiotów gospodarujących odpadami i rolnictwa.

biogazowanie_bekon-lepsza_alternatywa_dl

Sutco-Polska Sp. z o.o.

PAWILON 5, STOISKO NR 80

Fermentacja frakcji mokrej odpadów organicznych (BioPV)

 

 

 

Sutco opracowało nową technologię fermentacji BioPV jako alternatywę do istniejących na rynku systemów. Technologia ta polega na fermentacji mokrej frakcji odseparowanej z odpadów organicznych.

fermentacja_frakcji_mokrej_odpadow_organ

Świat Pojemników Spółka z o.o.

PAWILON 5, STOISKO NR 25

Półpodziemne pojemniki kosze uliczne

 

 

 

 

 

 

Półpodziemne pojemniki uliczne to kosze na śmieci, które przeznaczone są dla przestrzeni miejskiej i rekreacyjnej. Te z pozoru niewielkie pojemniki na śmieci mieszczą w sobie od 100 do 300 litrów odpadów, przeznaczone są do wszystkich frakcji odpadów.

polpodziemne_pojemniki_kosze_uliczne-002

Pojemniki półpodziemne na odpady biodegradowalne

 

 

 


Pojemniki połpodziemne na odpady biodegradowalne dostępne są w pojemnościach od 100 do 3000 l. Wkłady przeznaczone do składowania odpadów wykonane są z trwałych materiałów, takich ja polietylen, który jest odporny na działanie toksycznych odcieków.

pojemniki_polpodziemne_na_odpady_biodegr

PROTECHNIKA

PAWILON 5, STOISKO NR 59

Separator Powietrzny

 

 

Separatory powietrzne  Protechnika słuzy do odseparowania lekkiej frakcji od ciezkiej podczas segregacji odpadów w procesie recyklingu Urzadzenia te dzieki swojej konstrukcji i zwiazanej z tym skutecznosci bardzo czesto zastepuja reczne sortowanie i przyczyniaja sie do zmniejszenia kosztów procesu segregacji.

 

separator_powietrzny.png

Sito Dyskowe


Sito dyskowe (przesiewacz dyskowy) słuza do przesiewania odpadów komunalnych w liniach sortowniczych. Cechuje je wysoka wydajnosc, precyzyjne ustawienie wielkosci odsiewania, kompaktowa konstrukcja i ekonomika pracy.

 

sito_dyskowe.png

Perforator

 

 

 

Perforator produkcji Protechnika stosowany jest do rozdrabniania wstepnego róznego rodzaju materiałów , które w dalszym etapie procesu recyklinku moga byc belowane lub tez kompresowane np. w prasach stacjonarnych.

 

perforator.png

Rozrywarka worków

 

 

 

 

 

Rozrywarki do worków  Protechnika sa stosowane jako pierwszy element linii technologicznych. Urzadzenia te słuza do otwierania i oprózniania z zawartosci i przenoszenia jej na przenosnik tasmowy. Ich konstrukcja umozliwaja rozrywanie i opróznianie worków z odpadami róznej wielkosci, bez naruszania ich zawartosci.

 

rozrywarka_workow.png

Brykieciarka do paliwa RDFInnowacyjna technologia zageszczania RDF/SRF. To opatentowane rozwiazanie, opracowane przez Grzegorza Kowalczyka – własciciela Protechniki stanowi jedyny w Europie patent niskokosztowego zageszczenia frakcji nadsitowej, jak równiez podsitowej z jednoczesna mozliwoscia zagospodarowania odwodnionych osadów sciekowych, których zagospodarowanie równiez jest problemowe.

brykieciarka_do_paliwa_rdf.png

Zamiatarka MaxWind


Tenax MaxWind to bardzo wydajna zamiatarka. Dzięki systemowi mechanicznego zasysania i filtrowania przystosowana jest do zamiatania z dużą prędkością ciężkich i lekkich zanieczyszczeń o dużych i niewielkich wymiarach.

Zamiatarka elektryczna


Electra 2.0 Tenax Electra 2.0 to zamiatarka w pełni elektryczna eliminująca w 100 % emisję spalin i ograniczająca emisję hałasu – urządzenie łączące w sobie nowatorską konstrukcję elektryczną i zaawansowaną technologię motoryzacyjną.

PRONAR Sp. z o. o

PAWILON 5 STOISKO 1

Mobilny Przesiewacz Bębnowy PRONAR MPB 20.55gh


Mobilny Przesiewacz Bębnowy PRONAR MPB 20.55gh został wyposażony w podwozie gąsienicowe z hydrauliczną regulacją wysokości. Umożliwia to zwiększenie prześwitu do poruszania się w każdym terenie, a także poziomowanie maszyny na pochyłościach.

mpb_20-55gh-003.jpg

Mobilny Przenośnik Taśmowy PRONAR MPT 24g

 

Mobilny Przenośnik Taśmowy PRONAR MPT 24g służy do transportu materiału na małe odległości i optymalizacji wykorzystania przestrzeni składowania. Solidna konstrukcja ramy i podwozia pozwala na przerzucenie do 600 ton surowca na godzinę.

mpt_24g.jpg

Kosiarka Bijakowa Samozbierająca PRONAR BKR180C

 

 

 

Samozbierająca Kosiarka bijakowa PRONAR BKR180C została zaprojektowana do pielęgnacji trawników, pól golfowych, boisk sportowych, lądowisk itp. Jej najważniejsze cechy to możliwość agregacji z dużymi i małymi traktorami i łatwość wymiany noży.

kosiarka_bijakowa_samozbierajaca_pronar_

Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.85he


Rozdrabniacz wstępny PRONAR MRW 2.85he wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Elektryczny silnik eliminuje koszty związane z osbługą silnika spalinowego, a specjalne podwozie pozwala na używanie maszyny także w niskich pomieszczeniach.

mrw_2-85he.jpg

Pokład gwiaździsty do MPB 20.55Pokład gwiaździsty stosowany jest do separacji wilgotnych materiałów na dwie frakcje. Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej gwiazd pozwala precyzyjnie ustalić wielkość frakcji. Lepki materiał nie stanowi już problemu dla MPB 20.55 i pochodnych.

poklad_gwiazdzisty.jpg

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact