en
pl
home

Prezes Firmy PRONAR Sergiusz Martyniuk

Opowiada dlaczego drugi rok z rzędu jako Firma PRONAR maja największe stoisko na targach, dlaczego w tym roku kładą większy nacisk na promocje recyklingu oraz o tegorocznym kolejnym Złotym Medalu za Mobilny przenośnik Taśmowy.

Janusz Malanowicz z firmy ECO-CLEAN

Jesteśmy importerem i wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów: pojazdów wielofunkcyjnych, śmieciarek, systemów segregacji odpadów, zamiatarek drogowych, żurawi, urządzeń hakowych, bramowych, osprzętu zimowego, osprzętu do pielęgnacji zieleni. Sprzedaż i serwis prowadzimy na terenie całego kraju. Na targach POL-ECO po raz 20.

Dariusz Szyszka z firmy Remondis

REMONDIS posiada oddziały w 47 miastach na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie zbiórki i transportu wszelkiego rodzaju odpadów, elektrorecyklingu, sortowania odpadów, oczyszczania ulic i dróg oraz gospodarki wodno-ściekowej.

Artur Kania z firmy Protechnika

Firma Protechnika zdobywca Złotego Medalu za Brykieciarkę Pierścieniową do RDF, opowiada o szerokiej ofercie firmy którą zaprezentowali na jednym z największych stoisk na targach POL-ECO SYSTEM.

Tomasz Kusiński z firmy Bollegraaf

Opowiada o produktach które cieszą się największym zainteresowaniem podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, oraz o najcięższej maszynie podczas POL-ECO SYSTEM 2017.

Łukasz Birecki z firmy AGREX ECO

Opowiada o Nowościach które zostały zaprezentowane podczas targów, o 25 lat istnieniu firmy na rynku, oraz już o 4 Złotym Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Waldemar Wojciechowski z Firmy EKOCEL

Wywiad z Waldemarem Wojciechowskim z firmy EKOCEL, opowiada o 20 leciu firmy, jakie produkty z oferty wzbudzają największe zainteresowanie na ekspozycjach w przestrzeni targowej oraz sukcesie związanym z otrzymania Złotego Medalu MTP.

Zobacz film z pierwszego dnia targów POL-ECO SYSTEM 2017!

Podczas targów POL-ECO SYSTEM 2017 dzieje się bardzo dużo - zarówno kompleksowa oferta liderów ochrony środowiska, jak i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące sprawiają, że do Poznania co roku tłumnie przyjeżdżają zwiedzający zainteresowani szeroko pojętą ekologią. Zobaczcie, co ciekawego działo się pierwszego dnia targów POL-ECO SYSTEM 2017 - 17 października br.

Promocja polskich osiągnięć stosowanych w ochronie środowiska na POL-ECO System! [video]

Rzeczywiście tutaj od wielu wielu lat jest promocja polskich osiągnięć w zakresie polskich technologii, które są stosowane w ochronie środowiska. Muszę powiedzieć, że robi to wrażenie od wielu, wielu lat i musimy być liderem nie tylko u nas, tutaj w Polsce, i tu promować swoją działalność, ale również poza granicami kraju, i myślę, że Targi Poznańskie są do tego dobrą platformą - prof. dr hab. Jan Szyszko, Minister Środowiska na targach POL-ECO SYSTEM 2017 w Poznaniu.

Zainwestujmy razem w środowisko - NFOŚiGW na targach POL-ECO System! [video]

Takie miejsce jest bardzo potrzebne, ponieważ tutaj mogą się spotkać wszyscy zainteresowani, ci, którzy potrzebują pieniędzy na finansowanie projektów proekologicznych, i ci, którzy maja urządzenia, i ci, którzy wykonują projekty proekologiczne. Tutaj mogą się wszyscy spotkać, wymienić poglądy, podzielić się doświadczeniami, wyjaśnić wszystkie wątpliwości - dr inż. Kazimierz Kujda, Prezes Zarządu, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na targach POL-ECO SYSTEM 2017 w Poznaniu.

Popularyzacja działań NFOŚiGW na targach POL-ECO System [video]

NFOŚiGW i system finansowania w Polsce wymaga promocji, pokazywania tego, co dotychczas zostało zrobione, ale także zachęcania do korzystania z tych środków. Musimy to promować, musimy pokazywać jakie są nasze cele, jakie są nasze możliwości, gdzie pozyskać dofinansowania, stąd nasza obecność. Żeby nasze pieniądze były jak najlepiej spożytkowane to musimy pokazywać to szerzej i zachęcać do korzystania - Artur Szymon Michalski, zastępca Prezesa NFOŚiGW na targach POL-ECO SYSTEM 2017 w Poznaniu.

Wsparcie finansowe dla osób fizycznych oraz średnich i małych przedsiębiorstw - BOŚ Bank [video]

Chcemy wychodzić z informacją na temat możliwości finansowych, żeby żyła wśród inwestorów, wśród osób, które na te targi przychodzą, chcemy docelowo,aby każdy myśląc o projektach ekologicznych, od razu widział oddział Banku Ochrony Środowiska, żeby wiedział, gdzie swoje pierwsze kroki skierować, tam gdzie jest bank polski i tam gdzie są eksperci, tam gdzie może być obsłużony szybko, skutecznie i bezpiecznie, a przede wszystkim w sposób optymalny dla niego - Bogusław Białowąs, Wiceprezes Zarządu, Bank Ochrony Środowiska na targach POL-ECO SYSTEM 2017

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact