en
pl
home

O zarządzaniu nowoczesną gospodarką odpadami na polskim rynku - REMONDIS

Wystawiamy się na POL-ECO SYSTEM od lat. Co roku staramy się być na targach, by pokazać, że się rozwijamy, że budujemy nowe instalacje, przez co zwiększamy swoją obecność na polskim rynku - mówił dr inż. Dariusz Szyszka, Project manager REMONDIS Sp. z o.o. podczas targów POL-ECO SYSTEM 2016 w Poznaniu.

Nowości firmy Karcher na POL-ECO SYSTEM

Czym interesują się najbardziej zwiedzający targów POL-ECO SYSTEM? Tegoroczną nowością prezentowaną w Poznaniu - urządzeniem MC 130. To zamiatarka, spychacz śniegu, posypwarka oraz utrzymanie terenów zieleni w jednym! Przedstawiał ofertę firmy Karcher Przedstawiciel Handlowy ds. Przemysłu - Bartosz Kujawski.

Kompleksowa oferta na POL-ECO SYSTEM - burmistrz miasta i gminy Jaraczewo

Interesują nas żywo kwestie gospodarki komunalnej, bo każda gmina boryka się z tymi problemami i dlatego razem z przedsiębiorcami przyjechaliśmy na targi POL-ECO SYSTEM, żeby zobaczyć co nowego w branży i jak możemy to wykorzystać u nas na co dzień - mówił Dariusz Strugała, Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo w Wielkopolsce.

O zmianach w prawie wodnym - Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu

Istotne są nowe techniki i technologie w gospodarce wodnej, dlatego też w Poznaniu dyskutujemy o tych sprawach - mówił po spotkaniu Dyrektorów Wojewódzkich Zarządów Melioracji i Urządzeń Wodnych, Arkadiusz Błochowiak, Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu podczas targów POL-ECO SYSTEM 2016.

Kontakt bezpośredni z klientem jest nieoceniony - Bax Baumaschinen

Dla naszej firmy targi POL-ECO SYSTEM to bardzo fajna okazja, by spotkać się z klientami i od wielu lat wystawiamy się na tych targach. Jest to dla nas wspaniała okazja, by bezpośrednio porozmawiać z naszymi dostawcami - mówiła podczas wywiadu Agnieszka Bax, Wiceprezes Zarządu,Bax Baumaschinen.

Nowoczesne systemy zagospodarowania wody deszczowej - MPI

Największym zainteresowaniem na targach POL-ECO SYSTEM cieszą się tematy związane z wodą deszczową, tym bardziej, że bardzo możliwe, że od przyszłego roku będą opłaty za odprowadzanie wód opadowych - mówił mgr inż. Mikołaj Rogasik, Koordynator Zespołu Sprzedaży MPI s.c. podczas targów POL-ECO SYSTEM 2016 w Poznaniu.

Wystawa na ponad 3.000m2 - PRONAR

W Poznaniu na targach POL-ECO SYSTEM pozwoliliśmy pokazać ofertę maszyn i urządzeń, które produkujemy w naszych fabrykach, a mamy ich aż siedem - mówił Sergiusz Martyniuk, Prezes Rady, Właściciel PRONAR Spółka z o.o. podczas targów POL-ECO SYSTEM 2016.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact