en
pl
home

KLUB PREMIER PODCZAS TARGÓW POL-ECO SYSTEM 2017!
POZNAJ ABSOLUTNE NOWOŚCI RYNKOWE!
TE PRODUKTY można było ZOBACZĆ PO RAZ PIERWSZY TYLKO PODCZAS TARGÓW OCHRONY ŚRODOWISKA!

 


SEPARATOR OPTYCZNY CLARITY MULTIWAY PRODUKCJI BINDER+CO firmy Agrex-Eco Sp. z o.o.

 

Wyznacza nowy standard w separacji surowców wtórnych, umożliwiając wysortowane do 6 różnych frakcji w jednym urządzeniu. Maszyna dedykowana jest do kompleksowego zagospodarowania frakcji 3D z separatora balistycznego.

binder_clarity.jpg

 

AUTOSORT LASER firmy TOMRA Sorting Sp. z o.o.


TOMRA Sorting ogłasza wprowadzenie na rynek urządzenia bazującego na czujnikach wspomaganego technologią laserową. AUTOSORT LASER umożliwia sortowanie szkła, ceramiki,kamieni,metali, tworzyw sztucznych ze strumienia odpadów komunalnych i handlowych.

 

 

autosort_laser.png


Światowa premiera nowego modelu maszyny przeładunkowej Sennebogen 817M-E.

Po raz pierwszy w Polsce kompaktowy specjalista w branży recyklingu.


 

Specyfika rynku recyklingowego jest bardzo zróżnicowana: sortowanie, hałdowanie, ładowanie dużych ilości odpadów wielko gabarytowych, zmieszanych, sprasowanych. Z tego powodu niemiecki producent maszyn przeładunkowych SENNEBOGEN z okazji 65-lecia firmy przygotował nowość.

Kompaktowa budowa, szeroka gama osprzętów roboczych i opcji urządzenia 817M-E jest odpowiedzią na wymagające i różnorodne warunki pracy w branży recyklingowej. Pole robocze o promieniu wynoszącym ponad 20 m i udźwig na maksymalnym zasięgu przekraczający 3 tony, jest wyjątkowy w klasie 17 tonowych maszyn.

Charakterystyczną cechą jest hydraulicznie unoszona kabina na wysokość prawie 5,5 m, która zapewnia doskonałe pole widzenia przy pracy z instalacjami recyklingowymi, transportem kołowym, szynowym lub sortowaniem. Warto również zwrócić uwagę na możliwości pracy maszyny w nie dużych przestrzeniach i niskich halach przeładunkowych i magazynowych.

bax.jpg
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact