en
pl
home

logotypy_www_ms-pwo.jpg

 

Minister Środowiska zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie PRODUKT W OBIEGU skierowanym do producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

Celem Konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania, innowacyjności rozwiązań, pogłębianie wiedzy o gospodarce o obiegu zamkniętym wśród przedsiębiorców, klientów docelowych jak i społeczeństwa. Idea minimalizacji wpływu na środowisko tworzonych, produkowanych wytworów przez taki wybór materiałów i ich zaprojektowanie, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie. Projektowane rozwiązanie dla danego produktu ma umożliwić jego ponowne włączenie do obiegu - po zakończeniu użytkowania w jego pierwotnej formie.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) Zapoznać się z Regulaminem konkursu

2) Wydrukować Formularz zgłoszeniowy, wypełnić go, podpisać a następnie zeskanowany formularz (zarówno w formie skanu jak i w formacie WORD) przesłać wraz z dwoma zdjęciami zgłaszanego do Konkursu produktu, na adres email: marcin.goryniaat mtp.pl

Produkty należy zgłaszać w terminie do 02 października 2017r.

button_regulamin.jpg button_zglos_sie.jpg

Produkty/projekty finalistów zostaną zaprezentowane podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska  POL-ECO SYSTEM, 17-19 października 2017 r.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Biuro konkursu:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Koordynator: Marcin Gorynia

Tel. +48/ 61 869 22 13

E-mail: marcin.goryniaat mtp.pl


logotyp-01.jpg

Konkurs sfinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact