en
pl
home

28-09-2016

Wręczenie certyfikatów EMAS podczas otwarcia POL-ECO-SYSTEM 2016

W czasie gali otwarcia tegorocznych Międzynarodowych Targów POL-ECO-SYSTEM uhonorowane zostaną wysiłki organizacji, które w ostatnich miesiącach zostały zarejestrowane w systemie ekozarządzania i audytu (EMAS).

więcej

27-09-2016

Zajrzyj na Miasteczko Ekologiczne podczas targów POL-ECO-SYSTEM

To unikalna, w skali Polski, przestrzeń specjalna w pawilonie 8. Zebrane w jednym miejscu technologie, rozwiązania i inspiracje podpowiadają samorządom oraz mieszkańcom, jak żyć bardziej ekonomicznie i ekologicznie. Patronat Honorowy nad Miasteczkiem Ekologicznym objął Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

więcej

26-09-2016

Bilet na targi przez Internet: szybko i bezpłatnie!

W tym roku wszyscy profesjonaliści związani z branżą ochrony środowiska mogą "kupić" bezpłatny bilet na POL-ECO-SYSTEM na www.mtp24.pl!

więcej

22-09-2016

Złote Medale POL-ECO-SYSTEM 2016 przyznane!

Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów nagrodzonych Złotym Medalem MTP 2016 dla targów POL-ECO-SYSTEM. Wręczenie medali laureatom odbędzie się 11.10.2016 r. o godz. 11.30 podczas oficjalnego otwarcia targów na scenie w Alei Lipowej. Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów!

więcej

21-09-2016

Poznaj premiery POL-ECO-SYSTEM

Te produkty to absolutne premiery rynkowe! Ich debiut odbędzie się na targach POL-ECO-SYSTEM i dopiero tu będą prezentowane szerszej publiczności.

więcej

13-09-2016

Już są! Prezentujemy pierwsze nowości, które będzie można zobaczyć na targach POL-ECO-SYSTEM

Co nowego oferuje rynek dla branży ochrony środowiska? Już na październikowych targach POL-ECO-SYSTEM będzie można się przyjrzeć z bliska wielu nowościom. Zapraszamy do zapoznania się z listą nowinek, które pokażą wystawcy.

więcej

12-09-2016

Kierunek Poznań! Zobacz plan ekspozycji, sprawdź zasady wejścia oraz parkingi

Do targów POL-ECO-SYSTEM zostało coraz mniej czasu. Już teraz zaplanuj swój przyjazd do Poznania!

więcej

12-09-2016

Przyjeżdżasz na targi? Zobacz tematy planowanych wydarzeń

Najistotniejsze obszary, które zostaną poruszone podczas konferencji w ramach POL-ECO-SYSTEM to: circular economy, ochrona powietrza (niska emisja), RIPOK-i, energetyka odnawialna, gospodarka wodno-ściekowa, odpady i recykling, rekultywacja terenów, budownictwo energetyczne, cyfryzacja wsi oraz inicjatywy prosumenckie.

więcej