en
pl
home

25-10-2016

Targi POL-ECO-SYSTEM przyciągają fachowców

Jak wynika z ankiet przeprowadzonych wśród zwiedzających targi POL-ECO-SYSTEM 70% respondentów przyjechało do Poznania po raz kolejny. Jaki był powód ich wizyty? Głównie spotkania osobiste z firmami (ponad 87% odpowiedzi), poznanie oferty wystawców (73%), poszukiwanie wiedzy o rynku, trendach oraz zapoznanie się z nowościami (56%).

więcej

14-10-2016

Targi zakończone. Dziękujemy!

Drodzy Wystawcy, targowi Goście, szanowne Media. Targi dobiegły końca. Pragniemy Wam serdecznie podziękować za wspaniałe, biznesowe 4 dni spędzone z nami w Poznaniu. Już dziś serdecznie zapraszamy na przyszłoroczną edycję, która odbędzie się w terminie: 17-20.10.2017.

więcej

14-10-2016

Delegacja z Jaraczewa na targach [video]

Interesują nas żywo kwestie gospodarki komunalnej, bo każda gmina boryka się z tymi problemami i dlatego razem z przedsiębiorcami przyjechaliśmy na targi POL-ECO-SYSTEM, żeby zobaczyć co nowego w branży i jak możemy to wykorzystać u nas na co dzień - mówił Dariusz Strugała, Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo w Wielkopolsce.

więcej

14-10-2016

Trwa głosowanie w konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów. Kto wygra?

11 produktów nagrodzono Złotym Medalem MTP na targach POL-ECO-SYSTEM. Teraz trwa druga część konkursu - głosowanie konsumentów i to oni wybierają swojego faworyta! Głos należy do Ciebie!

więcej

14-10-2016

Czwarty dzień targów - zajrzyj na pawilony

Oprócz tematyki, tak często poruszanej na targach POL-ECO-SYSTEM, jak finansowanie inwestycji, rozwiązania dla branży OZE czy recyklingu i odpadów, w tym roku pojawiły się nowe pozycje omawiające tematykę budownictwa pasywnego, ochrony powietrza, gospodarki wodnej, rewitalizacji gruntów czy smart gminy. Zapraszamy do zwiedzania!

więcej

13-10-2016

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA! [video]

Podczas POL-ECO-SYSTEM 2016, poza przedsiębiorcami z Polski, nie brakuje także wystawców zagranicznych. Wszyscy, którzy pojawią się na targach, mają szansę zapoznać się z ofertą międzynarodową i nawiązać perspektywiczne kontakty!

więcej

13-10-2016

DZIEJE SIĘ NA TARGACH POL-ECO-SYSTEM [video]

Największe wydarzenie dla branży ochrony środowiska i gospodarki komunalnej trwa w Poznaniu od wtorku, 11 października - POL-ECO-SYSTEM 2016! Kto jeszcze nie zdążył odwiedzić terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich - zapraszamy do piątku, 14 października, do godz. 15.00

więcej

13-10-2016

W Poznaniu trwają targi POL-ECO-SYSTEM. Międzynarodowo na pawilonach

W Poznaniu na POL-ECO-SYSTEM prezentuje się absolutna czołówka polskiej i zagranicznej branży komunalnej i zrównoważonego rozwoju. W tegorocznej edycji ponad 25 proc. wystawców pochodzi spoza Polski i to grono stale się powiększa.

więcej