en
pl
home

21-06-2016

Są już z nami! Zobacz, kto będzie na targach POL-ECO-SYSTEM 2016

Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami oraz mediami, które do tej pory potwierdziły swoją obecność na targach POL-ECO-SYSTEM 2016.

więcej

21-06-2016

UWAGA! Bezpłatny wstęp na targi POL-ECO-SYSTEM

W tym roku wszyscy profesjonaliści związani z branżą ochrony środowiska, którzy skorzystają z opcji elektronicznej prerejestracji, wejdą na targi POL-ECO-SYSTEM bezpłatnie!

więcej

20-06-2016

Targi z najwyższym znakiem jakości

Aż 56 imprez targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymało certyfikat „Targi z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”, najważniejszej polskiej organizacji przedsiębiorców w branży targów.

więcej

16-06-2016

Konferencja WFOŚiGW w Poznaniu na targach POL-ECO-SYSTEM

Serdecznie zapraszamy na VI Krajową Konferencję Ochrony Środowiska pt.„POLITYKA OCHRONY ŚRODOWISKA NA OBSZARACH MIEJSKICH”. Organizatorami wydarzenia są: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

więcej

16-06-2016

POL-ECO-SYSTEM - targi z rekomendacją PIPT

Miło nam poinformować, że decyzją uchwały "Polskiej Izby Przemysłu Targowego" Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych uzyskały Certyfikat "Rekomendacja Polskiej Izby Przemysłu Targowego".

więcej

15-06-2016

Drugi dzień kongresu ENVICON w ramach przestrzeni ekspozycyjnej POL-ECO-SYSTEM 2016

Podczas tegorocznej edycji targów wydarzenia drugiego dnia Kongresu ENVICON odbędą się w ramach ekspozycji targowej. Udział w nich dla uczestników POL-ECO-SYSTEM będzie bezpłatny.

więcej

03-06-2016

Światowy Dzień Targów

… czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o targach, ale baliście się zapytać!

więcej

31-05-2016

Co Ty na to, że już lato?!

„Lato na Targach” staje się powoli poznańską tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy wszystkich poznaniaków na prawdziwą plażę w centrum miasta! Startujemy w piątek 24 czerwca!

więcej