en
pl
home

18-07-2016

„Gospodarka o obiegu zamkniętym szansą rozwoju terenów niezurbanizowanych” tematem przewodnim targów POL-ECO-SYSTEM 2016

Circular economy to zupełnie nowe podejście do cyklu życia produktów opierające się na odejściu od modelu linearnego weź – zużyj – wyrzuć, a przejściu na model cyrkularny - „zamknięty obieg”.

więcej

14-07-2016

Witamy kolejne firmy w gronie wystawców!

Coraz więcej firm planuje swój udział w październikowych targach POL-ECO-SYSTEM. Zobacz kto będzie prezentował swoją ofertę podczas najbliższych targów ochrony środowiska w Poznaniu.

więcej

14-07-2016

Dołącz do KLUBU PREMIER POL-ECO-SYSTEM

Klub Premier POL-ECO-SYSTEM powstał z myślą o Wystawcach, których produkt po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na polskim rynku podczas targów w Poznaniu.

więcej

08-07-2016

Rośnie liczba zwiedzających zainteresowanych POL-ECO-SYSTEM

Na 3 miesiące przed tegoroczną edycją odnotowaliśmy 60% wzrost zainteresowania POL-ECO-SYSTEM w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. Zwiedzający już rejestrują się na targi, planując swój udział w POL-ECO-SYSTEM.

więcej

08-07-2016

Nowi klienci, wiedza i rozległe kontakty: targi dają więcej!

Czy wiesz, że targi to nadal jeden z najlepszych instrumentów komunikacji biznesowej i marketingu dla przedsiębiorców? Targi dają więcej: czasu, kontaktów, wiedzy i pieniędzy! Warto wziąć udział w POL-ECO-SYSTEM 2016, które w tym roku zyskały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego!

więcej

30-06-2016

Zapraszamy na unikalne wydarzenie: City Truck Show

City Truck Show to dynamiczne pokazy sprzętu komunalnego na żywo. Weź udział w niepowtarzalnym show i zaprezentuj swoje maszyny w ruchu na targach POL-ECO-SYSTEM!

więcej

21-06-2016

Są już z nami! Zobacz, kto będzie na targach POL-ECO-SYSTEM 2016

Zapraszamy do zapoznania się z firmami, instytucjami oraz mediami, które do tej pory potwierdziły swoją obecność na targach POL-ECO-SYSTEM 2016.

więcej

21-06-2016

UWAGA! Bezpłatny wstęp na targi POL-ECO-SYSTEM

W tym roku wszyscy profesjonaliści związani z branżą ochrony środowiska, którzy skorzystają z opcji elektronicznej prerejestracji, wejdą na targi POL-ECO-SYSTEM bezpłatnie!

więcej