en
pl
home

17-10-2017

Poznaj zdobywców nagrody Acanthus Aureus POL-ECO System 2017

Aż dwanaście firm wystawiających się na tegorocznych targach POL-ECO System 2017 otrzymało statuetkę Akanta za atrakcyjne, wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko.

więcej

17-10-2017

WIELKIE OTWARCIE!

To nieodłączny element nieomal każdych targów - uroczysta gala, w czasie której otwieramy wystawę. Podobnie było i dziś. Uroczystość otwarcia targów POL-ECO SYSTEM była okazją do wręczenia nagród Złotego Medalu MTP, Acanthus Aureus, Certyfikatów EMAS oraz dyplomów dla laureatów konkursu MŚ "Produkt w obiegu".

więcej

17-10-2017

Ochrona i poprawa jakości powietrza – działania antysmogowe finansowane przez NFOŚiGW

Poprawa jakości powietrza, a co za tym idzie poprawa jakości życia mieszkańców naszego kraju jest jednym z priorytetów finansowych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Do 2020 r. Fundusz wyda 10 mld zł na walkę ze smogiem.

więcej

17-10-2017

241 mln zł unijnego wsparcia dla poznańskiego Aquanetu

Aquanet otrzyma ponad 241 mln zł unijnego wsparcia na uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej dla ochrony zasobów wodnych w Poznaniu i okolicach. Podczas targów POL-ECO-SYSTEM umowę na dofinansowanie wielkopolskiego przedsięwzięcia podpisali Prezes Zarządu NFOŚiGW Kazimierz Kujda oraz Wiceprezes Marek Borkowski i Prokurent Andrzej Kazirod ze spółki Aquanet.

więcej

17-10-2017

Profesjonalnie o ochronie środowiska

„Gospodarka obiegu zamkniętego dla człowieka i przyrody” to hasło tegorocznej edycji targów ochrony środowiska POL-ECO SYSTEM. W Poznaniu swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 firm i instytucji z branży ochrony środowiska.

więcej

17-10-2017

NFOŚiGW prowadzi ponad 40 naborów na dofinansowanie ekologicznych projektów

Pełna listę naborów w ramach programów priorytetowych NFOŚiGW, a także unijnych działań i poddziałań, dla których Fundusz jest Instytucją Wdrażającą, można prześledzić na stronie: www.nfosigw.gov.pl/nabor-wnioskow/art,239,informacja-o-naborach-wnioskow-w-roku-2017.html. Poniżej podajemy trwające i ogłoszone nabory, a kolejne są w przygotowaniu.

więcej

17-10-2017

NFOŚiGW o kierunkach odpowiedzialnego finansowania ochrony środowiska i gospodarki wodnej

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM 2017 w Poznaniu to bardzo dobra okazja do zaprezentowania strategii, potencjału, dokonań i planów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – największej w Polsce instytucji finansującej ekorozwój. Dzisiaj (17 października br.) odbyła się konferencja prasowa Zarządu NFOŚiGW, na której omówiono doświadczenia i perspektywy w tych obszarach.

więcej

17-10-2017

Te produkty zobaczysz po raz pierwszy podczas targów!

KLUB PREMIER podczas Targów Po-Eco SYSTEM 2017! POZNAJ ABSOLUTNE NOWOŚCI RYNKOWE! TE PRODUKTY ZOBACZYSZ PO RAZ PIERWSZY TYLKO PODCZAS TARGÓW Ochrony Środowiska!

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact