en
pl
home

24-09-2018

Już we wrześniu rusza konkurs dla szkół średnich. Uczniowie stworzą Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości

Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich i w partnerstwie z NFOŚiGW zapraszają młodzież szkół średnich do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”.

więcej

24-09-2018

Lasy Państwowe ogłoszą wyniki pierwszej aukcji Jednostek Dwutlenku Węgla

Podczas Targów POL-ECO SYSTEM Lasy Państwowe ogłoszą wyniki pierwszej aukcji Jednostek Dwutlenku Węgla.

więcej

22-09-2018

Odwiedź Targi POL-ECO SYSTEM i zapoznaj się z nowościami rynkowymi!

Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla osób odwiedzających targi. Dlatego zachęcamy wystawców do zgłaszania produktów, które swoją rynkową premierę będą miały podczas Targów POL-ECO SYSTEM.

więcej

20-09-2018

Konkurs PRODUKT W OBIEGU – wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń!

Z uwagi na duże zainteresowanie Konkursem PRODUKT W OBIEGU termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 1 października br.

więcej

11-09-2018

MTP zorganizują COP24 w Katowicach

Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały umowę z Ministerstwem Środowiska, na mocy której zajmą się organizacją logistyczną konferencji klimatycznej COP24 - najważniejszego globalnego forum poświęconego światowej polityce klimatycznej. Decyzja o powierzeniu MTP organizacji techniczno-logistycznych jest potwierdzeniem kompetencji firmy oraz bardzo wysokiej pozycji wśród organizatorów najważniejszych wydarzeń w Polsce.

więcej

11-09-2018

„Czysta przestrzeń – wspólna sprawa”, czyli Kärcher ruszy w miasto

Kärcher Sp. z.o.o jest obecna na naszym rodzimym rynku już od ćwierćwiecza. Swój jubileusz firma uświetni akcją edukacyjną i prozdrowotną prowadzoną w trzech polskich miastach, która przebiegać będzie pod hasłem „Czysta przestrzeń – wspólna sprawa”.

więcej

10-09-2018

Powołano Radę Programową oraz Komitet Honorowy Targów POL-ECO SYSTEM

Międzynarodowe POL-ECO SYSTEM odbędą się w Poznaniu 23-25.10.2018 r. Nad wysokim poziomem merytorycznym Targów czuwać będzie grono wybitnych naukowców, liderów biznesu i polityki.

więcej

05-09-2018

Przyłącz się do akcji 100 tysięcy drzew na 100-lecie niepodległości Polski

W niedzielę 9 września o godz. 10 przy obiekcie widowiskowo-sportowym Arena w Poznaniu odbędzie ogólnopolska akcja „100 tysięcy drzew na 100-lecie niepodległości Polski 1918-2018”.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact