en
pl
home

25-lecie WFOŚiGW w Poznaniu - gratulujemy!

26 czerwca 2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu obchodził 25-lecia istnienia. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W gali uczestniczyli goście reprezentujący władze rządowe, parlamentarzyści, instytucje ochrony środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej z Gdańska, Szczecina, Katowic i Zielonej Góry, samorządowcy z powiatów, miast i gmin Wielkopolski oraz przedsiębiorcy i służby mundurowe.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie Odznak Honorowych „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego”. Wicedyrektorzy Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Marzena Andrzejewska–Wierzbicka i Jarosław Sobczak oraz Dariusz Szymczak, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, członek Rady Nadzorczej Funduszu i członek kapituły Odznaki Honorowej wręczyli odznaki pracownikom WFOŚiGW w Poznaniu: Prezes Zarządu Jolancie Ratajczak oraz Krystynie Aleksandrzak, Robertowi Złotkowi, Tomaszowi Kadzewiczowi i Witoldowi Kamińskiemu. Doceniono ich całokształt działalności zawodowej i społecznej, w szczególności dbałość o ochronę środowiska i edukację ekologiczną.

Pani Prezes Jolanta Ratajczak została także uhonorowana Kordelasem, który – jak zaznaczył Tomasz Markiewicz, Regionalny Dyrektor Lasów Państwowych w Poznaniu – jest „wyjątkowym, jednym z najwyższych odznaczeń” przyznawanym od 1996 roku przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych i dyrektorów regionalnych dyrekcji.

Galę uświetnił koncert zespołu Audiofeels.

Więcej informacji o gali i zdjęcia z uroczystości znajdziecie tu:

http://www.wfosgw.poznan.pl/25-lecie-istnienia-wfosigw-w-poznaniu/

2018-06-29
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact