en
pl
home

20-10-2017

Strażacy dali czadu! Ogromne zainteresowanie konferencją i pokazami [video]

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego dnia targów POL-ECO System były konferencja techniczna oraz pokazy strażacki, które przyciągnęły tłumy zainteresowanych.

więcej

20-10-2017

Wsparcie finansowe dla osób fizycznych oraz średnich i małych przedsiębiorstw - BOŚ Bank [video]

Chcemy wychodzić z informacją na temat możliwości finansowych, żeby żyła wśród inwestorów, wśród osób, które na te targi przychodzą, chcemy docelowo, aby każdy myśląc o projektach ekologicznych, od razu widział oddział BOŚ, żeby wiedział, gdzie swoje pierwsze kroki skierować(...)- Bogusław Białowąs, Wiceprezes Zarządu, Bank Ochrony Środowiska

więcej

19-10-2017

To już koniec targów - dziękujemy za Waszą obecność!

Za nami Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM 2017. Przez trzy dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych oraz profesjonalistów odwiedzających pawilony ekspozycyjne.

więcej

19-10-2017

Popularyzacja działań NFOŚiGW na targach POL-ECO SYSTEM [video]

NFOŚiGW i system finansowania w Polsce wymaga promocji, pokazywania tego, co dotychczas zostało zrobione, ale także zachęcania do korzystania z tych środków. Musimy promować, musimy pokazywać jakie są nasze cele, jakie są nasze możliwości, gdzie pozyskać dofinansowania, stąd nasza obecność (...) - Artur Szymon Michalski, zastępca Prezesa NFOŚiGW.

więcej

19-10-2017

Zainwestujmy razem w środowisko - NFOŚiGW na targach POL-ECO SYSTEM! [video]

Takie miejsce jest bardzo potrzebne, ponieważ tutaj mogą się spotkać wszyscy zainteresowani, ci, którzy potrzebują pieniędzy na finansowanie projektów proekologicznych, i ci, którzy maja urządzenia, i ci, którzy wykonują projekty proekologiczne.- dr inż. Kazimierz Kujda, Prezes Zarządu, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

więcej

19-10-2017

Promocja polskich osiągnięć stosowanych w ochronie środowiska na POL-ECO SYSTEM! [video]

Rzeczywiście tutaj od wielu wielu lat jest promocja polskich osiągnięć w zakresie polskich technologii, które są stosowane w ochronie środowiska. Muszę powiedzieć, że robi to wrażenie od wielu, wielu lat i musimy być liderem nie tylko u nas, tutaj w Polsce,(...) - prof. dr hab. Jan Szyszko, Minister Środowiska na targach POL-ECO SYSTEM 2017 w Poznaniu.

więcej

18-10-2017

Warto inwestować w ekologię

Kompleksowa oferta liderów ochrony środowiska i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące – tak w skrócie wyglądają Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM 2017.

więcej

18-10-2017

Targi POL-ECO SYSTEM w obiektywie [fotogaleria]

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM obfitują w wiele wrażeń, których dostarczają zarówno spotkania biznesowe, jak i przygotowane atrakcje: konferencje, pokazy, panele. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.Do zobaczenia jutro!

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact