en
pl
home

02-11-2016

ENVICON – święto ochrony środowiska [podsumowanie]

Ochrona środowiska w świetle uwarunkowań gospodarczych od poziomu lokalnego po globalny, ze szczególnym naciskiem na gospodarkę o obiegu zamkniętym, to tematy, które zdominowały tegoroczny Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Jubileuszowa, XX edycja tego wydarzenia odbyła się 10-11 października w Poznaniu i została zorganizowana przez firmę Abrys, przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

więcej

02-11-2016

Końska dawka zabawy

Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

więcej

28-10-2016

Targi świętowały swoje 95-lecie

Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

więcej

25-10-2016

Targi POL-ECO-SYSTEM przyciągają fachowców

Jak wynika z ankiet przeprowadzonych wśród zwiedzających targi POL-ECO-SYSTEM 70% respondentów przyjechało do Poznania po raz kolejny. Jaki był powód ich wizyty? Głównie spotkania osobiste z firmami (ponad 87% odpowiedzi), poznanie oferty wystawców (73%), poszukiwanie wiedzy o rynku, trendach oraz zapoznanie się z nowościami (56%).

więcej

14-10-2016

Targi zakończone. Dziękujemy!

Drodzy Wystawcy, targowi Goście, szanowne Media. Targi dobiegły końca. Pragniemy Wam serdecznie podziękować za wspaniałe, biznesowe 4 dni spędzone z nami w Poznaniu. Już dziś serdecznie zapraszamy na przyszłoroczną edycję, która odbędzie się w terminie: 17-20.10.2017.

więcej

14-10-2016

Delegacja z Jaraczewa na targach [video]

Interesują nas żywo kwestie gospodarki komunalnej, bo każda gmina boryka się z tymi problemami i dlatego razem z przedsiębiorcami przyjechaliśmy na targi POL-ECO-SYSTEM, żeby zobaczyć co nowego w branży i jak możemy to wykorzystać u nas na co dzień - mówił Dariusz Strugała, Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo w Wielkopolsce.

więcej

14-10-2016

Trwa głosowanie w konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów. Kto wygra?

11 produktów nagrodzono Złotym Medalem MTP na targach POL-ECO-SYSTEM. Teraz trwa druga część konkursu - głosowanie konsumentów i to oni wybierają swojego faworyta! Głos należy do Ciebie!

więcej

14-10-2016

Czwarty dzień targów - zajrzyj na pawilony

Oprócz tematyki, tak często poruszanej na targach POL-ECO-SYSTEM, jak finansowanie inwestycji, rozwiązania dla branży OZE czy recyklingu i odpadów, w tym roku pojawiły się nowe pozycje omawiające tematykę budownictwa pasywnego, ochrony powietrza, gospodarki wodnej, rewitalizacji gruntów czy smart gminy. Zapraszamy do zwiedzania!

więcej