en
pl
home

02-12-2016

Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010 wyborem konsumentów!

Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu MTP POL-ECO-SYSTEM 2016, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez PRONAR Sp. z o.o., Narew, produkt: Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010, otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2016 - WYBÓR KONSUMENTÓW - uzyskując 50,00% wszystkich głosów. Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży rozwoju i usług komunalnych. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

więcej

23-11-2016

Ministerstwo Środowiska podsumowuje rok prac

Porozumienie klimatyczne i organizację COP24 wymienia resort środowiska wśród sukcesów roku swojej pracy.

więcej

10-11-2016

Aleksander Bobko w Poznaniu na konferencji o polsko-niemieckiej innowacyjności

Deklarację w sprawie uruchomienia programu transferu technologii do małych i średnich przedsiębiorstw podpisali 11 października br. w Poznaniu ministrowie nauki – prof. Aleksander Bobko i Stefan Müller.

więcej

09-11-2016

O priorytetach NFOŚiGW na POL-ECO-SYSTEM

Skuteczne działania i osiągnięcia NFOŚiGW, źródła finansowania – krajowe i zagraniczne, a także programy priorytetowe, w tym nowy REGION – to główne tematy konferencji prasowej na POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu, która odbyła się 11 października 2016 r.

więcej

02-11-2016

ENVICON – święto ochrony środowiska [podsumowanie]

Ochrona środowiska w świetle uwarunkowań gospodarczych od poziomu lokalnego po globalny, ze szczególnym naciskiem na gospodarkę o obiegu zamkniętym, to tematy, które zdominowały tegoroczny Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Jubileuszowa, XX edycja tego wydarzenia odbyła się 10-11 października w Poznaniu i została zorganizowana przez firmę Abrys, przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

więcej

02-11-2016

Końska dawka zabawy

Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

więcej

28-10-2016

Targi świętowały swoje 95-lecie

Sala Ziemi wypełniona po brzegi, energetyczna muzyka, zmysłowe występy performerów, ciekawostki z historii targów i moc życzeń - tak Międzynarodowe Targi Poznańskie świętowały swoje 95-lecie.

więcej

25-10-2016

Targi POL-ECO-SYSTEM przyciągają fachowców

Jak wynika z ankiet przeprowadzonych wśród zwiedzających targi POL-ECO-SYSTEM 70% respondentów przyjechało do Poznania po raz kolejny. Jaki był powód ich wizyty? Głównie spotkania osobiste z firmami (ponad 87% odpowiedzi), poznanie oferty wystawców (73%), poszukiwanie wiedzy o rynku, trendach oraz zapoznanie się z nowościami (56%).

więcej