en
pl
home

20-06-2016

Targi z najwyższym znakiem jakości

Aż 56 imprez targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymało certyfikat „Targi z rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego”, najważniejszej polskiej organizacji przedsiębiorców w branży targów.

więcej

16-06-2016

Konferencja WFOŚiGW w Poznaniu na targach POL-ECO-SYSTEM

Serdecznie zapraszamy na VI Krajową Konferencję Ochrony Środowiska pt.„POLITYKA OCHRONY ŚRODOWISKA NA OBSZARACH MIEJSKICH”. Organizatorami wydarzenia są: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

więcej

16-06-2016

POL-ECO-SYSTEM - targi z rekomendacją PIPT

Miło nam poinformować, że decyzją uchwały "Polskiej Izby Przemysłu Targowego" Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych uzyskały Certyfikat "Rekomendacja Polskiej Izby Przemysłu Targowego".

więcej

15-06-2016

Drugi dzień kongresu ENVICON w ramach przestrzeni ekspozycyjnej POL-ECO-SYSTEM 2016

Podczas tegorocznej edycji targów wydarzenia drugiego dnia Kongresu ENVICON odbędą się w ramach ekspozycji targowej. Udział w nich dla uczestników POL-ECO-SYSTEM będzie bezpłatny.

więcej

03-06-2016

Światowy Dzień Targów

… czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o targach, ale baliście się zapytać!

więcej

31-05-2016

Co Ty na to, że już lato?!

„Lato na Targach” staje się powoli poznańską tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy wszystkich poznaniaków na prawdziwą plażę w centrum miasta! Startujemy w piątek 24 czerwca!

więcej

11-05-2016

Złoty Medal MTP bije rekordy popularności

Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

więcej

10-05-2016

Doodle na 95-lecie MTP - zobacz nagrodzone projekty

Uwaga! Ogłaszamy autorów zwycięskich projektów na targowe doodle z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich!

więcej