en
pl
home

13-10-2016

Nowoczesne systemy zagospodarowania wody deszczowej [video]

mgr inż. Mikołaj Rogasik, Koordynator Zespołu Sprzedaży MPI s.c. podczas targów POL-ECO-SYSTEM 2016 w Poznaniu stwierdził, że największym zainteresowaniem klientów cieszą się tematy związane z wodą deszczową, tym bardziej, że od przyszłego roku bardzo możliwe, że wprowadzone zostaną opłaty za odprowadzanie wód opadowych i będzie można dzięki takim systemom uniknąć tego podatku.

więcej

13-10-2016

Dobra nowina dla Poznaniaków - powstanie park Rataje! [video]

Na Targach Poznańskich, w trakcie targów Pol – Eco – System, odbyła się konferencja prasowa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na jej zakończenie zostało podpisane porozumienie, na mocy którego Fundusz przekaże prawie 13 mln złotych na rekultywację parku na Ratajach. Powstanie park o powierzchni 12 hektarów!

więcej

13-10-2016

Gala 9.5 Zmysły i Żywioły

Zmysłowy spacer po salach żywiołów i premierowy koncert projektu muzycznego "Poznanianki" będą atrakcją „Gali 9.5 Zmysły i Żywioły”, czyli finału obchodów jubileuszu 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

12-10-2016

Środa na POL-ECO-SYSTEM [zdjęcia]

Za nami drugi intensywny dzień targowy. Odbyło się mnóstwo konferencji i spotkań biznesowych. Na pawilonach było międzynarodowo! Przez 2 dni targi odwiedzili zwiedzający z: Chorwacji, Danii, Finlandii, Francji, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowenii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zobacz zdjęcia!

więcej

12-10-2016

Konferencja Krajowej Izby Gospodarki Odpadami już za nami!

Dziś, 12 października br., w ramach targów POL-ECO-SYSTEM, odbyła się konferencja przygotowana z ramienia KIGO, pt. Gospodarka odpadami w nowych warunkach prawnych i organizacyjnych.

więcej

12-10-2016

Zapraszamy na teren zewnętrzny i pokazy maszyn

Na targach POL-ECO-SYSTEM wystawcy prezentują swój sprzęt nie tylko w pawilonach, ale również na terenie zewnętrznym. W sektorze 10 (pomiędzy pawilonami 8 i 5A) prezentowane są urządzenia komunalne w ramach City Truck Show. Zapraszamy!

więcej

12-10-2016

Nieocenione możliwości prezentacji ekspozycji oraz dotarcia do klientów! [video]

Targi POL-ECO-SYSTEM to świetna okazja do tego, aby spotkać się i porozmawiać z klientami i dostawcami oraz pokazać pełną ofertę produktową firmy. O swojej wizycie podczas tegorocznej edycji opowiadają Agnieszka Bax, Wiceprezes Zarządu,Bax Baumaschinen Sp. z o.o. oraz Sergiusz Martyniuk, Prezes Rady, Właściciel PRONAR Spółka z o.o.

więcej

12-10-2016

Podpisanie listu intencyjnego o współpracy gospodarczej pomiędzy Wielkopolską a stanem Karnataka w Indiach [video]

Podpis pod listem złożyli: R.V. Deshpande, Minister ds. Dużych i Średnich Przemysłów i Infrastruktury rządu Stanu Karnataka oraz Leszek Wojtasiak, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego podczas targów POL-ECO-SYSTEM 2016 w Poznaniu.

więcej