en
pl
home

07-08-2016

Poszukujesz partnerów technologicznych oraz biznesowych? Zajrzyj na targi POL-ECO-SYSTEM

13 października podczas targów POL-ECO-SYSTEM odbędą się spotkania kooperacyjne Eco-Match, które dają możliwość umówienia się z przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw, zainteresowanych pomysłami polskich małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek badawczo-rozwojowych.

więcej

07-08-2016

Czytaj nowe wydanie PMT on-line

Zapraszam do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Szczególnej państwa uwadze polecamy zaproszenie na konferencję nowego marketingu – GOLDEN MARKETING CONFERENCE, która w tym roku skupi się na zagadnieniach neuromarketingu, innowacyjności i personalizacji. Dla czytelników PMT przewidziany jest specjalny rabat!

więcej

02-08-2016

„Lato na Targach” nie zwalnia tempa!

Za nami półmetek wakacji, a zabawa na naszej plaży trwa w najlepsze. Gramy w planszówki, oglądamy filmy w kinie letnim, jeździmy na rolkach, gramy w piłkę, uczymy się języków obcych – u nas nie ma czasu na nudę!

więcej

29-07-2016

Wystawco! Zgłoś produkt do konkursu o ZŁOTY MEDAL

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

więcej

25-07-2016

Zapraszamy na kongres ENVICON w Poznaniu

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON to najbardziej rozpoznawalne i prestiżowe spotkanie branży ochrony środowiska w Polsce. Odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy targach POL-ECO-SYSTEM.

więcej

18-07-2016

„Gospodarka o obiegu zamkniętym szansą rozwoju terenów niezurbanizowanych” tematem przewodnim targów POL-ECO-SYSTEM 2016

Circular economy to zupełnie nowe podejście do cyklu życia produktów opierające się na odejściu od modelu linearnego weź – zużyj – wyrzuć, a przejściu na model cyrkularny - „zamknięty obieg”.

więcej

14-07-2016

Dołącz do KLUBU PREMIER POL-ECO-SYSTEM

Klub Premier POL-ECO-SYSTEM powstał z myślą o Wystawcach, których produkt po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na polskim rynku podczas targów w Poznaniu.

więcej

08-07-2016

Rośnie liczba zwiedzających zainteresowanych POL-ECO-SYSTEM

Na 3 miesiące przed tegoroczną edycją odnotowaliśmy 60% wzrost zainteresowania POL-ECO-SYSTEM w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. Zwiedzający już rejestrują się na targi, planując swój udział w POL-ECO-SYSTEM.

więcej