en
pl
home

04-04-2016

Ostrzeżenie przed działalnością MPT Office

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. o.o. informują swoich wystawców i partnerów biznesowych, iż rozsyłająca faktury, m.in. za usługi konsultingowe świadczone w ramach targów, firma MPT Office sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu to podmiot w żaden sposób niepowiązany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, a posługujący się nazwą bardzo zbliżoną do MTP sp. z o.o.

więcej

01-04-2016

Twórz targi razem z nami - konkurs!

Uwolnij swoją kreatywność, twórz z nami jubileuszowy wizerunek poznańskich targów. Z okazji jubileuszu 95-lecia MTP ogłaszamy konkurs „Doodle na 95-lecie MTP”.

więcej

16-03-2016

Statuetki Złoty Medal - Wybór Konsumentów rozdane! (galeria i video)

Najpierw ich produkty wybrali eksperci, potem w internetowym głosowaniu zostali docenieni przez klientów. Na Targach Poznańskich wręczyliśmy statuetki firmom, które zwyciężyły w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów 2016. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

więcej

15-03-2016

Kompleksowo, biznesowo i merytorycznie - zapraszamy na POL-ECO-SYSTEM

Międzynarodowe targi POL-ECO-SYSTEM skupiają, na kilku równoległych salonach ekspozycyjnych, kluczowe branże oferujące technologie i produkty dla zrównoważonego rozwoju i usług komunalnych.

więcej

11-03-2016

Promocyjny termin zgłoszeń na targi POL-ECO-SYSTEM: 1 czerwca

Przesłanie formularzy zgłoszeniowych w terminie do 1 CZERWCA 2016 gwarantuje udział w targach POL-ECO-SYSTEM po okazyjnej cenie oraz zwiększa szanse realizacji Państwa życzeń dotyczących lokalizacji stoiska. Skorzystaj z promocji!

więcej

11-03-2016

Odliczamy dni do gali! (video)

Już tylko kilka dni pozostało do Gali Nagród konkursu „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”, która odbędzie się 15 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Galę będzie można śledzić na żywo w Internecie!

więcej

19-02-2016

Karta Dużej Rodziny honorowana na MTP

Bilet na najbardziej rozchwytywane imprezy targowe w cenie 5 zł? Teraz już tak! Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na naprawdę potężne zniżki!

więcej

11-02-2016

Nadlatuje BOCIAN. 150 mln zł wsparcia dla rozproszonych OZE

Od 15 lutego rusza nabór wniosków o dofinansowanie dla przedsiębiorców inwestycji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w tym naborze do programu "Bocian" oddaje do dyspozycji 150 mln zł.

więcej