en
pl
home

08-09-2016

Personalizacja tematem przewodnim Golden Marketing Conference

Czy wiesz, że niemal 40% polskich internautów blokuje reklamy w Sieci? Ten wynik świadczy o tym, że odbiorcy zmęczeni są obecnością przekazów reklamowych w swoim życiu – te zazwyczaj drażnią ich i irytują. I choć ponad połowa Internautów doceniła wygodę, jaką dają im spersonalizowane bannery, to tyle samo osób potwierdziło, że obecna postawa marketingowców zniechęca nie tylko do wyświetlanych reklam, ale także do marek.

więcej

07-09-2016

Odsłona wystawców - zobacz listę uczestników targów POL-ECO-SYSTEM

11 października rozpoczną się targi POL-ECO-SYSTEM, kompleksowo prezentujące ofertę technologii, maszyn i rozwiązań dla branż gospodarki, w których ochrona środowiska, ekologia i zrównoważony rozwój nieodłącznie wiążą się z ich działalnością. Zobacz kto jest już w gronie wystawców.

więcej

06-09-2016

Inteligentne miasto - dołącz do innowatorów prezentujących się w Poznaniu

Miasteczko ekologiczne to unikalna w skali Polski interaktywno-edukacyjna ekspozycja, która skupia technologie, rozwiązania i inspiracje podpowiadające, jak żyć bardziej ekonomicznie i ekologicznie. W zeszłorocznej edycji wzięło udział kilkadziesiąt firm prezentując ofertę w całym Pawilonie 8!

więcej

05-09-2016

Zapraszamy na Strefę Kariery

Jakich specjalistów poszukuje rynek ochrony środowiska? Dowiemy się zaglądając na Strefę Kariery, która odbędzie się w ramach targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu. Warsztatowe case study, konferencja z udziałem czołowych firm oraz aktualne oferty pracy.

więcej

02-09-2016

Kongres ENVICON - program

Zapraszamy do zapoznania się z programem Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, który od lat towarzyszy targom POL-ECO-SYSTEM. Gospodarka odpadami, ochrona powietrza, gospodarka wod-kan, energetyka, circular economy to sesje zaplanowane na 2 dni. W ramach kongresu odbędzie się również otwarte spotkanie Rady RIPOK.

więcej

30-08-2016

Tak wyglądało „Lato na Targach”! (galeria)

Kolejna edycja „Lata na targach” przeszła do historii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego dnia tego wydarzenia, w którym w tym roku udział wzięło około 12 tys. osób.

więcej

22-08-2016

Witamy kolejne firmy w gronie wystawców!

Coraz więcej firm planuje swój udział w październikowych targach POL-ECO-SYSTEM. Zobacz kto będzie prezentował swoją ofertę podczas najbliższych targów ochrony środowiska w Poznaniu.

więcej

22-08-2016

DEBATA ZIPSEE „CYFROWA POLSKA” W RAMACH FORUM RECYKLINGU

Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego - ZIPSEE "Cyfrowa Polska", zaprasza na debatę pt.„Nowa ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym – sukces czy porażka?”, która odbędzie się 11 października 2016 r.,o godz. 12.30 w ramach Forum Recyklingu w trakcie trwania targów POL-ECO-SYSTEM.

więcej