en
pl
home

11-05-2016

Złoty Medal MTP bije rekordy popularności

Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

więcej

10-05-2016

Doodle na 95-lecie MTP - zobacz nagrodzone projekty

Uwaga! Ogłaszamy autorów zwycięskich projektów na targowe doodle z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich!

więcej

25-04-2016

Czas to pieniądz - nie przegap promocyjnego terminu zgłoszeń na targi POL-ECO-SYSTEM!

1 CZERWCA 2016 mija termin niższych cen dla firm zainteresowanych udziałem w październikowej edycji targów POL-ECO-SYSTEM. Promocyjna cena i gwarancja atrakcyjnej lokalizacji - warto kliknąć w formularz aplikacyjny!

więcej

25-04-2016

Targi POL-ECO-SYSTEM pod Honorowym Patronatem Ministra Środowiska

Uprzejmie informujemy, że Minister Środowiska, Jan Szyszko, objął Honorowym Patronatem tegoroczną edycję targów POL-ECO-SYSTEM.

więcej

20-04-2016

Razem z TVP3 Katowice zapraszamy na targi POL-ECO-SYSTEM SILESIA

Dziś rozpoczynają się targi POL-ECO-SYSTEM Silesia w Katowicach. To pierwsza edycja tego wydarzenia w regionie Śląska. Wczesnym ranem przed Międzynarodowym Centrum Kongresowym była Telewizja Polska Katowice, która sprawuje Patronat Medialny nad targami. W programie na żywo "Poranek TVP3" na targi i wydarzenia im towarzyszące zapraszała Dyrektor Wiesława Galińska.

więcej

15-04-2016

Wybierasz się na POL-ECO-SYSTEM Silesia w Katowicach?

Zobacz program wydarzeń, poznaj godziny wejść. Oto skrót najważniejszych informacji.

więcej

15-04-2016

Jubileuszowe wydanie PMT - czytaj on-line

Liczne ciekawostki, najciekawsze fakty historyczne i niepublikowane wcześniej zdjęcia z targów czekają na czytelników jubileuszowego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Wydanie otwiera list gratulacyjny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Zapraszamy do lektury jubileuszowego magazynu.

więcej

11-04-2016

Kto odwiedza targi POL-ECO-SYSTEM?

Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu przyciągają profesjonalistów zawodowo zajmujących się tematyką ochrony środowiska, gospodarki komunalnej, zrównoważonego rozwoju. I to nie tylko z Polski.

więcej