en
pl
home

Ciekawe produkty i technologie zobaczysz w Miasteczku Ekologicznym

Tegoroczna przestrzeń specjalna „Miasteczko Ekologiczne” zajmie cały pawilon 8. Zaplanowano ekspozycję oraz cztery dni wydarzeń. Patronat Honorowy nad Miasteczkiem Ekologicznym objął Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

Miasteczko Ekologiczne to unikalne w skali kraju wydarzenie, podczas którego w formie interaktywnej prezentowane są ekologiczne i ekonomiczne urządzenia, maszyny i technologie. W tym roku po raz pierwszy uzupełnieniem ekspozycji będzie czterodniowy program wydarzeń Miasteczka.


>>>>PROGRAM

Wtorek. 27.10.2015
g. 11.15, Uroczyste otwarcie Miasteczka Ekologicznego z udziałem Patrona Honorowego, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska
g. 14.00-15.00, Międzynarodowa Konferencja NGV "Metan dla Motoryzacji"  >>> więcej

Środa, 28.10.2015
g. 10.00-13.30, Konferencja z zakresu smart city "Inteligentne rozwiązania dla samorządu terytorialnego"   >>> więcej

Czwartek, 29.10.2015 r.
g. 10.00-14.00, Konferencja Biomasa – Energia Biznesu 2015  >> więcej

Piątek, 30.10.2015 r.
g. 10.00-13.00, Konferencja Biomasa – Energia Biznesu 2015  >> więcej

 


>>>> EKSPOZYCJA


>> POBIERZ OPIS W PLIKU PDF<<

logo_tt_ok.PNG

Mikroinstalacja fotowoltaiczna (współpracująca z siecią energetyczną zgodnie z Ustawą OZE) .
Panele EGING PV 250W, Inwerter SAJ,Konstrukcja Oberhauser

eksponat.jpg

 

 

logo_klaster.jpg

 

MOBILNE LABORATORIUM INNOWACYJNEGO BUDOWNICTWA – prezentacja nowoczesnego sprzętu badawczego i diagnostycznego do weryfikacji parametrów wewnętrznych i zewnętrznych budynków, rozwiązań pasywnych w budownictwie i sprawności instalacji OZE. Wyposażenie laboratorium stanowi wysokiej jakości sprzęt do badań termowizyjnych, prób szczelności budynków, badań jakości powietrza, mikroklimatu i komfortu cieplnego wewnątrz budynków. Sprzęt pozwala również zbadać wilgotność przegród budowlanych, wyznaczyć współczynnik przenikania ciepła oraz dokonać ciągłego pomiaru parametrów klimatu lokalnego. Mobilne laboratorium służy do weryfikacji jakości budynków pod kątem prac termomodernizacyjnych, jak również do promowania technologii inteligentnego budownictwa zeroenergetycznego oraz działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej. Dodatkowe wyposażenie stanowią modele domu zeroenergetycznego i detali konstrukcyjnych w budynkach pasywnych.

 

dsc08899-800x536.jpg dsc08548.JPG

logo.png

 

Słupy oświetleniowe z tworzywa kompozytowego ze zintegrowanym koszem na odpady. Innowacyjne latarnie z wytrzymałego laminatu wzmocnionego włóknem szklanym, atrakcyjne wizualnie i technologicznie. Charakteryzujące się min. 60-letnim okresem trwałości, nieobecnością zjawiska korozji, dowolnością koloru żywicy oraz wysoką odpornością UV. 
Kosz kompozytowy montowany obejmą stalową może być dopasowany do innych średnic słupów, masztów oraz słupków

 

lampa2.png lampa1.png

 

logo_infraster.jpg

Filtry do studzienek SWEDROP™

Dzięki szwedzkiej technologii możliwe jest oczyszczanie wody deszczowej bez ogromnych inwestycji w duże instalacje. Filtry SWEDROP™ umieszczone w studzienkach sprawiają, że oczyszczona jest woda płynąca w systemie kanalizacji burzowej. Pozbawiona jest nawet metali ciężkich. Można bezpiecznie wypuścić ją do rzeki.

filtr.jpg

 

mpi_logo.PNG

 

Biologiczna oczyszczalnia ścieków SBR, pracująca na sprężonym powietrzu, z wyposażeniem technicznym w  specjalnej obudowie. W przypadku tradycyjnych oczyszczalni SBR, wyposażenie techniczne, takie jak dmuchawa czy zawory magnetyczne, jest umieszczone w skrzynce sterującej. Montuje się ją w domu lub w ogrodzie, co powoduje, że „brzęczenie” dmuchawy czy „stukanie” zaworów często zakłóca spokój mieszkańców. W przypadku SOLIDO jest inaczej – wszystkie części mechaniczne są bezpiecznie zamontowane pod specjalną osłoną na zbiorniku. Dzięki temu nie powodują one żadnych zakłóceń. Umożliwia to nie tylko spokojny sen, ale jest także niezwykle efektywne: umieszczenie wyposażenia technicznego pod obudową SOLIDO powoduje, że uciążliwe układanie długich węży doprowadzających sprężone powietrze jest zbędne, a równocześnie nie występują zbędne straty ciśnienia.

 

grafik-solido-monolith-ii-mh.jpg

 

System domowo-ogrodowy NEO do zagospodarowania wody deszczowej - nowy płaski zbiornik NEO z innowacyjną konstrukcją, niewielką wysokością oraz dużą wytrzymałością idealnie nadaje się do Twojego systemu na wodę deszczową. Zbiornik występuje w pojemnościach od 800 do 40 000 litrów

WYKORZYSTANIE ZBIORNIKÓW NEO:

 • Systemy zagospodarowanie wody deszczowej w ogrodzie i w domu
 • Bezodpływowy zbiornik na ścieki
hausanlage-neo-mcrain.jpg


prosterplast.jpg

 

Compothermo - szczelny, bardzo wydajny i wytrzymały kompostownik. Podwójne ściany zapewniają doskonałą izolację i optymalną temperaturę, przyspieszającą proces powstawania kompostu.

 

kompost-1.PNG

 

Biocompo – prosty w montażu, wytrzymały i odporny na uszkodzenia, o mocnej, solidnej konstrukcji piramidy. Grawitacyjny przepływ powietrza dzięki ażurowej konstrukcji ścian i swobodny odpływ wody deszczowej z wyprofilowanej klapy górnej.

 

kompost-2.PNG

 

Deszczownice i systemy nawadniania, które mogą być wykorzystane w przydomowych ogródkach, na terenach zieleni miejskiej (trawniki, boiska, rabaty) oraz jako ekologiczny sposób zbierania i wykorzystania wody opadowej. Rozwiązania te pozwalają znacznie ograniczyć zużycie i straty wody, a przy okazji zadbać o środowisko naturalne.

nawadnianie.PNG

logo_lechma.PNG

Piec na pellet - modulowana moc cieplna urządzenia : 5,4 - 13,7 KW, sprawność : 95,3 - 97,2 %, kompaktowe wymiary : wys./szer./gł. 1510/508/576,  zintegrowany zasobnik 70 kg, automatyczne rozpalanie i wygaszanie, zawartość CO średnia w spalinach : 0,037 %

Wyposażenie standardowe :

- pompa CO ,zawór bezpieczeństwa 2,5 bar

- sterownik elektroniczny (TECH)

- pokojowy regulator temperatury

- naczynie przeponowe

- zawór trójdrożny ESBE 45 º C

pellet.png

 

husqvarna-logo.jpg

Szeroka gama kosiarek z rodziny Automower® firmy Husqvarna to automatyczne, inteligentne urządzenia, które zadbają o idealny wygląd i kondycję Twojego trawnika, oszczędzając przy tym cenny czas. Firma Husqvarna wprowadziła je na rynek już w 1995 roku. 20-letnie doświadczenie w ich produkcji, widoczne jest w kolejnych udoskonaleniach i innowacyjnych rozwiązaniach technicznych. Kosiarki są ekologiczne – nie wydzielają spalin i bardzo ciche  (nawet 57dB –podczas, gdy głośna rozmowa to 70 dB a lejąca się woda 75 dB). Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, możesz komunikować się z nimi przez wyświetlacz smartfona. Husqvarna Automower® mogą pozostawać w ogrodzie przez cały sezon, gdyż są odporne na warunki pogodowe. Dodatkowo realizują koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód (rośliny, mała architektura ogrodowa itp.), ukształtowania terenu. To mechaniczni eksperci ds. koszenia, przy których będziesz mógł się zrelaksować i cieszyć pięknem przydomowego zieleńca.

h310-1026.jpg

 

biofed.jpg

Firma zajmuje się ekologicznym oczyszczaniem zbiorników wodnych. Nasza metoda pozwala na przywrócenie równowagi biologicznej ekosystemu w akwenach. Dzięki naszym działaniom likwidujemy odory gnilne, zmniejszamy osady mułu, eliminujemy emisję siarkowodoru i amoniaku – przywracamy pierwotne funkcje ekosystemów wodnych.

 

dom_bez_chemii.jpg

 

 

polskiepojemniki.PNG

 

Pojemniki podziemne - przeznaczone są do zbiórki odpadów komunalnych gromadzonych przez użytkowników indywidualnych lub podmioty gospodarcze. Oszczędność powierzchni i minimalizacja kosztów odbioru odpadów uzyskiwane poprzez ukryte pod ziemią zbiorniki o dużej pojemności. Zostaje spowolniony proces gnilny uwalniając otocznie od nieprzyjemnych zapachów.

 

pojemniki-1.PNG

 

Pojemniki półpodziemne - są doskonałym rozwiązaniem dla miejsc, gdzie występują duże ilości odpadów czyli osiedla mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, centra handlowe czy centra rekreacji, a jednocześnie chcemy utrzymać wysoki poziom estetyki i nie czynić miejsca składowania odpadów wstydliwym. Wykorzystując powierzchnię poniżej powierzchni gruntu oszczędzamy część naziemną, którą można wykorzystać np. na powiększenie terenów zielonych bądź dodatkowe miejsca parkingowe. System pojemników półpodziemnych nie wymaga od firm odbierających odpady jakichkolwiek nakładów finansowych na ich obsługę.

 

pojemniki-polpodziemne-m-1.jpg

 

s2projekt.jpg

 

Oznaczenia dla niewidomych i niedowidzących - Zakres prac jest bardzo szeroki: począwszy od projektowania, poprzez wykonawstwo, nadzór, aż po audyt i opiniowanie przez ekspertów oraz/lub osoby niewidome oraz niedowidzące.

 • oznaczenia ciągów komunikacyjnych
 • listwy prowadzące i pinezki stalowe
 • listwy prowadzące i pinezki z tworzywa sztucznego (nieinwazyjne względem powierzchni,  na której są montowane)
 • poręcze z oznaczeniami tyflograficznymi
 • tablice i mapy tyflograficzne
 • rozwiązania antypoślizgowe i ostrzegawcze (nakładki antypoślizgowe, kontrastowe na szczyty schodów, krawędzie; ościeżnice itp.)
 • przenośne składane rampy najazdowe dla niepełnosprawnych.

niewidomi.PNG

 

Mała architektura miejska - Wyposażamy miasta w niewielkie, ale niezbędne przedmioty – estetyczne i trwałe.

 • Ławki miejskie
 • Stojaki rowerowe – ciągłe
 • Stojaki rowerowe modułowe (U-shape)
 • Kosze na śmieci

mala_architektura.PNG

 

astrini_logo.PNG

 

Trzy kolekcje, City Alphabet, Due oraz Fi-cycle, stojaki na rowery, bawią, zaskakują, zapraszają do kreatywnego spędzania czasu. Dzięki nim nasze otoczenie staje się ciekawsze, prowokuje, odpowiada potrzebom Użytkowników dając im jednocześnie przyjemność płynącą z czysto estetycznych wrażeń.  Dodatkowym atutem jest towarzysząca każdej kolekcji idea..

City Alphabet, kolekcja, która wyraża się w swym własnym języku. I to w sposób dosłowny. Każda ławka to litera lub znak interpunkcyjny, każda z nich posiada także wyjątkowe cechy użytkowe. "C" - jak czułość - można przysiąść i przytulić się do bliskiej nam osoby, "G" - jak geometria - swym kształtem zaprasza do odpoczynku, zapewnia też miejsce zamocowania rowerów, "F" - jak finezja – swoistego rodzaju sofa, na której można wygodnie zasiąść i błogo poleniuchować lub też wspinać się na nią z każdej strony. „Przecinek” to jakaś pauza.. przysiądź, pomyśl, obserwuj chmury, a jeśli musisz na chwilę zostawić pieska i nie chcesz aby się zgubił - przecinek Ci w tym pomoże poprzez specjalnie do tego celu zaprojektowane miejsce.  Oprócz liter w miasteczku będą prezentowane także meble dedykowane Cyklistom. I kolejny zamysł : trzy niezwykle efektowne stojaki rowerowe, Mufi, Kofi i Efi to nieskończone możliwości tworzenia miejskich zawijasów i esów floresów będących bezpiecznym miejscem dla zamocowania rowerów, a także wygodnym i funkcjonalnym siedziskiem dla Użytkowników.  Oryginalna forma urozmaici miejskie przestrzenie, a dowolna kolorystyka pozwoli na stworzenie wielobarwnych, ciekawych, niebanalnych miejsc przy szkołach, miejscach użyteczności publicznej, gdzie obserwuje się coraz większe zapotrzebowanie na tego rodzaju meble przestrzeni publicznej.

 

astrini.jpg

 

 

auch.jpg

 

PSI PAKIET ® -  funkcjonalne i ekologiczne, odporność na akty wandalizmu. Zestawy do dużych i małych miast Polski, poprawiające estetykę otoczenia oraz komfort życia mieszkańców.
Worki do zestawu są bezpieczne dla środowiska naturalnego, łatwe w użyciu i odporne na warunki atmosferyczne, stanowią trwalszą alternatywę dla torebek papierowych. Dzięki unikalnej technologii, w krótkim czasie rozkładają się w kompoście lub na wysypisku śmieci, a ich zawartość w postaci psich nieczystości ulega naturalnej i całkowitej biodegradacji.

 

psi.PNG

 

koppert.PNG

Trzmiele w ogrodzie -  podobnie jak pszczoły, w środowisku odgrywają ogromną rolę w ciągłej produkcji żywności:

 • przenoszenie pyłku z jednych kwiatów na inne w celu zapylenia kwiatów
 • więcej owoców - zwykle do 95% kwiatów zawiązuje owoce.
 • lepsze wypełnienie owoców i większa waga
 • mniej „pustych przestrzeni” w owocach np. w przypadku pomidorów
 • mniej deformacji i karbowania owoców
trzmiele.PNG

 

trybeco.jpg

 

Elektryczny skuter miejski lub rower hybrydowy z elektrycznym wspomaganiem. Korzyści to m.in. ciche podróżowanie, czystość i prostota, niska usterkowość, oszczędność pieniędzy (1 pełne ładowanie wystarcza na 100 km), troska o środowisko i design.

 

trybeco_1.PNG

 

ibombo.PNG

 

Pomysł Samoobsługowych Stacji Naprawy Rowerów IBOMBO narodził się z nagłych, losowych kłopotów technicznych z rowerem podczas pokonywania tras rowerowych. Taka usterka może zepsuć cały dzień i pokrzyżować wiele planów. IBOMBO oferuje wtedy stojak z zestawem narzędzi i pompką rowerową na wszystkie rodzaje zaworów. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem m.in. jednostek samorządowych, zarządców obiektów handlowych i biurowych.

 

img_8015.jpg

 

 

beznazwy.png

 

Urządzenie HDS-E wyposażone w głowicę myjącą FR 50 - Nowe urządzenia HDS-E z elektrycznym podgrzewaniem wody przeznaczone są przede wszystkim do pracy w miejscach, gdzie emisja spalin jest zabroniona lub szkodliwa.
Urządzenie wyposażone jest w mocny czterobiegunowy elektryczny silnik wolnoobrotowy chłodzony wodą i trójtłokową pompę osiową z mosiężnymi głowicami i ceramicznymi tłokami. Duży (58 l) bojler nagrzewa się w wyjątkowo krótkim czasie - w tej wersji 8 minut. Dzięki specjalnej izolacji bojler traci znacznie mniej ciepła, co pozwala zaoszczędzić ponad 40% energii, gdy maszyna znajduje się w trybie czuwania. W trybie eco!efficiency woda podgrzewana jest do maks. 60 ºC, co pozwala na usunięcie większości zabrudzeń, jednocześnie ograniczając zużycie energii elektrycznej.

 

karcher_1.PNG

 

FR 50 Me - Obracająca się belka z dyszami Power daje wydajność do 10 razy większą od uzyskanej metodami tradycyjnymi. Wykonane ze stali szlachetnej. Łożyskowanie ceramiczne.

karcher_2.PNG

 

Szorowarka B 90 R Dose Bp - sprawdza się w sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych, hotelach oraz na dworcach i lotniskach.
Dzięki wymiennym głowicom urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta w zależności od rodzaju i wielkości powierzchni, które będą czyszczone. Łatwo można wymienić też same szczotki. Głowice typu R wyposażone są w zbiornik zanieczyszczeń i funkcję wstępnego zmiatania. Pojedynczy panel kontrolny został wyposażony w pokrętło Easy za pomocą którego obsługiwane są najważniejsze funkcje urządzenia. Dzięki kompaktowej budowie operator może łatwo manewrować urządzeniem w wąskich przejściach. System FACT gwarantuje możliwość wyboru pomiędzy trzema programami czyszczenia o różnych prędkościach obrotowych szczotek walcowych: FINE Clean (najlepsza do czyszczenia fliz), WHISPER Clean (cicha praca) i POWER Clean (do usuwania uporczywych zabrudzeń). Siła nacisku szczotek jest regulowana.

karcher_3.PNG

 

Myjnia części PC 100 M2 Bio - wypłukiwane zabrudzenia są rozkładane przez mikroorganizmy. Metoda ta eliminuje konieczność późniejszej utylizacji ścieków, ponieważ szkodliwe substancje zostają rozłożone na wodę i dwutlenek węgla. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w warsztatach samochodowych, zakładach zajmujących się serwisem i konserwacją sprzętu oraz w przemyśle przetwórczym.
W procesie czyszczenia nie stosuje się szkodliwych dla zdrowia i środowiska rozpuszczalników. Wprowadzony do obiegu bezzapachowy, niepalny roztwór czyszczący o neutralnym pH sam się regeneruje. Mycie części nie wymaga stosowania rękawic ochronnych.

karcher_4.PNG

 

Zamiatarka MIC 34 C - służy jako nośnik narzędzi do utrzymania terenów zielonych, żywopłotów, placów miejskich, parków, ulic i chodników. W sezonie zimowym doskonale sprawdza się w odśnieżaniu.
System szybkiej wymiany wyposażenia bez potrzeby używania narzędzi znacznie ułatwia pracę operatorowi. Mocny silnik i napęd na 4 koła stanowią gwarancję, że urządzenie poradzi sobie nawet w trudnych warunkach. Klimatyzacja zapewnia komfort pracy nawet podczas upałów. System opryskiwania szczotek i kanału ssawnego skutecznie wiąże pyły. Zamiatarkę będzie można zobaczyć podczas sprzątania terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

karcher_5.PNG

 

Zamiatarka MC 130 - dzięki niewielkiemu ciężarowi, nadaje się do stosowania na chodnikach i może być użytkowana przez posiadacza prawa jazdy „B” bez konieczności zdobywania dodatkowych uprawnień. MC 130 to prosta obsługa serwisowa, ergonomia i komfort pracy, a dzięki szerokiej gamie dodatkowego wyposażenia zamiatarka jest idealna do stosowania przez cały rok. Doskonałe rozwiązanie dla miast i spółek komunalnych oraz dla przemysłu.
Zamiatarkę będzie można zobaczyć podczas sprzątania terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

karcher_6.PNG

 

fraikin.jpg

Wynajem pojazdów użytkowych CNG, dodatkowo zapewniając kompleksowe rozwiązanie w obszarze stacji CNG zbudowanej „pod klucz”.

 

fiat.jpg

 

Ducato Natural Power - oferuje liczne korzyści względem pojazdów z silnikiem diesla: minimalna emisja spalin (emisja tlenku azotu jest mniejsza o 20%), znacznie zmniejszony poziom hałasu. Posiada 5 zbiorników na metan CNG (o łącznej pojemności 220 litrów, co odpowiada 36 kg gazu) umieszczonych pod podłogą pojazdu, gwarantując zasięg do 400 km (po wyczerpaniu gazu, silnik przełącza się automatycznie na zasilanie benzyną).

 

fiat_2.PNG

 

skoda_logo.jpg

 

Oferta siników SKODY Octavii została poszerzona o fabryczną wersję silnika 1,4 TSI 81kW (110 KM) G-TEC zasilanego CNG. Oferta dotyczy obu wersji nadwoziowych w wersji Active, Ambition i Style. Jednostka 1,4 TSI 81kW G-TEC CNG oparta jest o silnik 1,4 110kW - ze względu na niższą kaloryczność gazu ziemnego w porównaniu z benzyną sterownik silnika pozwala na uzyskanie mocy 81 kW dla obu paliw. Rozwiązanie to zapewnia taką samą dynamikę samochodu bez względu na rodzaju paliwa, którym jest zasilany. Oszczędność aż do 60% na paliwie w stosunku do wersji benzynowej.

 

scoda.PNG

bemomotors.PNG

 

W Miasteczku Ekologicznym Bemo Motors zaprezentuje najnowszy, specjalny model Ford Mondeo Hybrid Electric Vehicle (HEV). Jest to pierwszy tego typu pojazd produkowany przez Forda w Europie.

 

mondeo.jpg

 

dual.jpg

 

SOLARIS DIESEL DUAL FUEL jest skierowany dla wszystkich właścicieli pojazdów z silnikiem diesla, którzy szukają ekologicznego i tańszego w eksploatacji systemu zasilania. W odróżnieniu od konkurencji, podwójny system zasilania diesel-gaz umożliwia pełną kontrolę nad pracą układu silnikowego, ograniczenie emisji NOX, CO2 i cząstek stałych oraz obniżenie kosztów paliwa do 20%.

 

dual_1.PNG

 

cubo.PNG

 

Cubogas BRC Fuelmaker Distribution Hub Poland - Firma prezentować będzie kompresory bezolejowe przeznaczone do przy-firmowego i przy-domowego tankowania pojazdów gazem ziemnym (CNG). Klientami są firmy kurierskie, firmy handlu i dystrybucji towarów oraz usług. 
Cubogas jest producentem stacji szybkiego tankowania CNG oferującego rozwiązania zarówno dla flot firmowych jak i dużych zajezdni komunikacji miejskiej.

 

cubogas.PNG

 

Kompresory prezentowane to: BRC FuelMaker FMQ10 (największy o wymiarach 120x80 cm na 120 cm). FMQ2.5 o wymiarach 40x60x120 cm, oraz kompresor Phill na ścianie ruchomej o wymiarach podstawa (100x60cm) wysokość 210 cm.

 

cubogas_2.PNG

 

 

towarzystwo.PNG

Wystawa fotograficzna Towarzystwa na Rzecz Ziemi pt. "WISŁA W MAŁOPOLSCE"

wystawa_1.jpeg


loga-strefa-002.PNGSTREFA METANU - organizowana pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki. Organizatorami „Strefy Metanu” są Fundacja Green Fuel oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Patronat Medialny dla wydarzenia zapewnia portal cng.auto.pl oraz logistyczny.com
To specjalne stanowisko promujące niskoemisyjne, alternatywne paliwo CNG i LNG w transporcie polskim. Bartłomiej Kamiński, Prezes Fundacji Green Fuel w czasie wydarzenia przedstawi projekty dotyczące rozwoju infrastruktury alternatywnych paliw metanowych w Polsce. Portal cng.auto.pl zaprezentuje alternatywne rozwiązania dla transportu.
Będzie można zobaczyć pojazdy zasilane paliwem CNG i LNG oraz technologię tych ekologicznych pojazdów.
W "Strefie Metanu" przedsiębiorcy pokażą stacje tankowania pojazdów paliwem CNG oraz kompozytowe butle CNG.

strefa_metanu_news.jpg

logo_kape.PNG

AUTOBUS ENERGETYCZNY - to jeden z obecnie realizowanych projektów edukacyjno-informacyjnych Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Głównym celem kampanii "Autobus energetyczny" jest zwiększenie świadomości społecznej odnośnie zmian klimatu, przyczyn zachodzenia tych zmian, działań jakie można podjąć, aby im przeciwdziałać oraz zachęcenie każdego z odbiorców kampanii do podejmowania kroków na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu w codziennym życiu i otoczeniu. Zadaniem mobilnego centrum jest podnoszenie świadomości ekologicznej w różnych grupach społecznych.

autobus.jpg

2015-10-07