en
pl
home

City Truck Show - pokazy sprzętu komunalnego na żywo

To niepowtarzalne show, podczas którego na terenie zewnętrznym, obok pawilonów targowych, prezentowane są maszyny i sprzęt komunalny na żywo. Zapowiadamy maszyny biorące udział w CITY TRUCK SHOW 2016!

Podczas City Truck Show wystawcy targów wszechstronnie prezentują atuty m.in. zamiatarek, śmieciarek, zgniatarek, wózków widłowych, pojazdów wielofunkcyjnych, maszyn czyszcząco-myjących oraz innych urządzeń, które służą do letniego i zimowego utrzymania ulic, placów, chodników oraz parkingów.

program_city.JPG

 

CITY TUCK SHOW jest zlokalizowany w sektorze 10 czyli placu zewnętrznym między pawilonami 8 a 5A

city_truck.JPG

 

urban.JPG

APRIVA

S2 Urban-Sweeper
Minimalne wymiary – maksymalna wydajność
Najnowsza przegubowa zamiatarka marki Boschung – URBAN-SWEEPER S2 wyznacza nowe standardy w klasie maszyn do 2,5 m3. Przy szerokości zaledwie 1 150 mm jest aż o 15 cm węższa niż porównywalne urządzenia. Komora załadunkowa oraz podwozie wykonane są ze specjalnej stali, co powoduje, że URBAN-SWEEPER S2 jest o 1 000 kg lżejszy od maszyn tej samej klasy. W rezultacie zużycie paliwa redukuje się o 30%. O tyle samo spada emisja CO2 do atmosfery.

mobilne2.JPG

APRIVA

LIMPMATIC to największe z dostępnych urządzeń montowanych na podwoziach o DCM do 24 ton. Jego rozwiązanie technologiczne są rezultatem wielu lat doskonalenia produktu. Powiększona kabina mycia pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów mycia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie. Urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemnościach do 1 100 l. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o do 360 l.

kaercher-nosnik-narzedzi-nosnik-narzedzi

 

Kärcher

MIC 34 C

Kompaktowy pojazd MIC 34 C to uniwersalny nośnik narzędzi do pracy przez cały rok. Na co dzień lekka i zwrotna zamiatarka chodnikowa, zimą sprawnie odśnieża i posypuje, latem kosi i zbiera trawę, myje, a nawet szoruje przestrzenie reprezentacyjne. Profesjonalne rozwiązanie dla nowoczesnych miast.”

 

 

nlb.JPG

NLB Corp.

NLB Corp aktualnie posiada w swojej Europejskiej flocie pompy wysokociśnieniowe o ciśnieniu do 2800 bar oraz wydatku wody 87 l/min. Będziemy demonstrować urządzenie serii 125 model NLB 20145D o wydatku
wody 38l/min przy ciśnieniu 1400 bar.

przyczepa.jpg

 

PRONAR

Przyczepa budowlana PRONAR T679/4
Przyczepa budowlana T679/4 przeznaczona jest do transportowania gruzu, kamieni, żwiru, odpadów komunalnych oraz innych materiałów. Mocna skrzynia ładunkowa o budowie skorupowej charakteryzuje się grubością: ścian przednia i tylna 4 mm i podłogi i ściany boczne 4 mm. Opcjonalnie
może być wykonana ze stali trudnościeralnej typu Hardox zwiększającej żywotność przyczepy. Ładowność przyczepy wynosi ok. 8 T.

przyczepa2.JPG

 

PRONAR

Przyczepa budowlana PRONAR T679/3
Przyczepa budowlana T679/3 przeznaczona jest do transportowania gruzu, kamieni, żwiru, odpadów komunalnych oraz innych materiałów. Mocna skrzynia ładunkowa o budowie skorupowej charakteryzuje się grubością: ścian przednia i tylna 4 mm i podłogi i ściany boczne 6 mm. Opcjonalnie może być wykonana ze stali trudnościeralnej typu Hardox zwiększającej żywotność przyczepy. Ładowność przyczepy wynosi ok. 10 T.

przyczepa_3.JPG

PRONAR

Przyczepa budowlana PRONAR T679/2
Przyczepa budowlana T679/2 przeznaczona jest do transportowania gruzu, kamieni, żwiru, odpadów komunalnych oraz innych materiałów. Mocna skrzynia ładunkowa o budowie skorupowej charakteryzuje się grubością: ścian 8 mm i podłogi 10 mm. Opcjonalnie może być wykonana ze stali trudnościeralnej typu Hardox zwiększającej żywotność przyczepy. Ładowność przyczepy wynosi ok. 12 T.

zm-s25-1.png

sam_2848.jpg

 

PRONAR

MAN TGM 18.250 4x2 BB EURO 6 + Zamiatarka PRONAR ZM-S25
MAN TGM 18.250 4x2 BB EURO 6 z zabudową hakową firmy KH Kipper przeznaczony jest do transportu kontenerów KP 7 do KP 10. Może również służyć jako nośnik wielu osprzętów komunalnych podczas zimowego jak i letniego utrzymania dróg. Zagregowany z zamiatarką PRONAR ZM-S25 służy do czyszczenia nawierzchni dróg z piasku, śniegu, gruntu czy też pozostałości po frezowaniu dróg.
Dzięki mocowaniu na płytę komunalną DIN 76060 typu A lub typu B maszyna może współpracować z większością samochodów ciężarowych.

jcb_5cx.jpg

zamiatarka.JPG

 

PRONAR

Koparka JCB 5CX Wastemaster + Zamiatarka Pronar Agata ZM-2000
Koparka JCB 5CX Wastemaster przeznaczona jest do prac przy śmieciach i recyklingu. Jest bezkonkurencyjna pod względem wydajności, wszechstronności i oszczędności eksploatacji. Dzięki obsłudze różnorodnego specjalistycznego osprzętu nadaje się idealnie do centrów recyklingu odpadów komunalnych, stacji przeładunkowych, sortowni oraz zakładów
rozdrabniania i belowania odpadów. Zagregowany z zamiatarką PRONAR Agata ZM-2000 przeznaczony jest do utrzymania czystości dróg komunikacyjnych, placów, parkingów oraz utwardzonych powierzchni
drogowych i chodnikowych.

p5335_wwp500_gp200_w_pracy_vii_2012-5.jp

hydradig.jpg

 

PRONAR

JCB Hydradig + Piła do gałęzi PRONAR GP200
JCB Hydradig zapewnia najlepszą w swojej klasie stabilność boczną, połaczoną z minimalnym zachodzeniem tyłu maszyny podczas obrotu. Kompaktowe wymiary zapewniają widoczność na wszystkie strony a operator ma podgląd 1 m przestrzeni wokół maszyny. Dostępne w standardzie 3
tryby sterowania (4 koła skrętne, 2 koła skrętne oraz tryb kraba). Dzięki dostępności wszystkich punktów serwisowych z poziomu podłoża JCB Hydradig jest pierwszy pod względem łatwości konserwacji. Zagregowany z piłą PRONAR PRONAR GP200 służy do przycinania gałęzi drzew rosnących wzdłuż drogi, gałęzi drzew w sadach i ogrodach, a także krzaków i żywopłotów.

2016-09-30
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact