en
pl
home

Już są! Prezentujemy pierwsze nowości, które będzie można zobaczyć na targach POL-ECO-SYSTEM

Co nowego oferuje rynek dla branży ochrony środowiska? Już na październikowych targach POL-ECO-SYSTEM będzie można się przyjrzeć z bliska wielu nowościom. Zapraszamy do zapoznania się z listą nowinek, które pokażą wystawcy.

pdf.jpgPOBIERZ NOWOŚCI POL-ECO-SYSTEM 2016 W PLIKU PDF


NOWOŚCI POL-ECO-SYSTEM

Stan na dzień 12.09.2016


AGREX-ECO Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 80

Przerzucarka do kompostu TOPTURN X4500 produkcji Komptech

Topturn X4500 jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich kompostowani. Solidna rama o nowej konstrukcji, wysokiej wydajności hydraulika oraz duży wał przerzucający (średnica 1,2 m) oznaczają wysoką wydajność we wszystkich zastosowaniach.

nowosc1.JPG

 

Wielozadaniowa prasa do belowania surowców wtórnych z serii MAC/2 produkcji Macpresse

Uniwersalna prasa do belowania różnego rodzaju materiałów, dzięki wymiennym ostrzom. Wyposażona w kanał typu XL uzyskuje bardziej zagęszczone bele. Łatwa i bezpieczna konserwacja. Szybsze wiązanie beli zarówno drutem plastikowym, jak i stalowym.

 

nowosc2.JPG

 

Sita lamelowe typu „flip flop” i wibracyjne BIVITEC produkcji Biner+Co

Sita o dużej selektywności do separacji trudno przesiewalnych, bardzo drobnych materiałów sypkich, jak i wilgotnych. Wykorzystują zjawisko rezonansu (2 ruchy wibracyjne) oraz elastyczne, poliuretanowe maty przesiewające dobrane do indywidualnych zadań.

nowosc3.JPG

Uniwersalny rozdrabniacz Bio-QZ produkcji Andritz MeWa
Rozdrabniacz z przepływem poprzecznym cross-flow przetwarza różnego rodzaju materiały: żywność w opakowaniach, odpady organiczne, rośliny energetyczne i przygotowuje z nich idealny substrat do procesu fermentacji w biogazowni.

nowosci40.JPG

 

APRIVA Sp. z o.o.

TEREN OTWARTY, SEKTOR 10 STOISKO NR 2

Zamiatarka S2 Urban-Sweeper

Zamiatarka wyznacza nowe standardy w klasie maszyn do 2,5 m3. Przy szerokości 1,15 m jest o 15 cm węższa niż porównywalne urządzenia oraz jest o 1 t od nich lżejsza . W rezultacie zużycie paliwa redukuje się o 30%. O tyle samo spada emisja CO2 do atmosfery.

nowosc5.JPG

 

Astromal Sp. z o.o.

PAWILON 8 STOISKO

Riksza Lotta

Lotta to wyjątkowy pojazd miejski. Karoseria zbudowana jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego laminatu poliestrowo-szklanego, siedzenie i oparcie obite są wybranym przez Klienta materiałem, zawsze najwyższej jakości i wypełnione wytrzymałym wypełnieniem. Kolor karoserii i kolor obicia wybiera Klient.
Brak emisji dwutlenku węgla, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz wysoka funkcjonalność i niebanalna estetyka czynią Lottę idealnym pojazdem do poruszania się po zatłoczonych i często zamkniętych dla pojazdów spalinowych centrach miast.

nowosc6.JPG

 

Słup ogłoszeniowy TENOR

Słup ogłoszeniowy TENOR to propozycja dla miast, które chcą się wyróżnić nie tylko pod względem zieleni, podkreślenia przestrzeni publicznych, ale także poprzez dbałość o szczegóły architektury miejskiej. Większość słupów ogłoszeniowych po prostu straszy, a Tenor jest dostojnym mieszkańcem miejskich chodników czy placów, w sposób dumny i reprezentacyjny przekazuje informacje o bieżących i przyszłych wydarzeniach w danym mieście. Jego szata z laminatu poliestrowo-szklanego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe i bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Jego ciężkie betonowe wnętrze zapewnia stabilność. Tenor ma konstrukcję samonośną. Może być oświetlany oświetleniem LED i wspomagany panelem solarnym wbudowanym na szczycie słupa. Zatem może być samowystarczalny. Możliwa jest także wersja bez oświetlenia. Ważnym aspektem jest personalizacja. Specjalne dedykowane miejsca (mogą być podświetlone) na herb miasta lub na logo. Szczyt słupa niczym elegancki kapelusz chroni plakaty przed deszczem i kryje miejsce na oświetlenie. Cała konstrukcja ma lekką i nowoczesną, choć klasyczną formę, która z powodzeniem odnajdzie się w każdym mieście.

nowosc7.JPG

 

Bax Baumaschinen Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 127

Przesiewacz Multi Screen MS 1600
Przesiewacz Multi Screen MS 1600. Idealny przesiewacz do każdej branży. Przesiewanie na trzy frakcje – nowość na rynku.
Kompaktowe rozmiary i nowoczesne rozwiązania techniczne.
Intuicyjna obsługa i niemiecka jakość.

nowosc50.JPG

 

Bewa

PAWILON 5 STOISKO 125

Toaleta miejska

nowosc8.JPG

 

Carbon Solutions Poland Ltd Sp. z o.o.

PAWILON 8A STOISKO NR. 1

Oxyprogram

Inwestycje w zielone projekty, dające wymierne korzyści finansowe z udziałów w plantacji Oxytree. Każdy biorący udział w Oxyprogramie otrzymuje także udziały w plantacji, która generuje zyski poprzez sprzedaż drewna. Wsparcie ekologii zwraca się!

nowosc9.JPG

ZeroCO2

Mierzenie śladu węglowego firmy oraz równoważenie go poprzez inwestycje w zielone projekty na całym świecie. Emisja dwutlenku węgla zostaje zrekompensowana, co potwierdza uznawany na arenie międzynarodowej certyfikat ZeroCO2.

nowosc10.JPG

Oxytree

Drzewo wyjątkowo tlenodajne, mało wymagająca w uprawie, szybko rosnące, o wysokiej jakości drewnie wykorzystywanym w meblarstwie, budownictwie i produkcji biomasy, jest doskonałym wyborem dla ekologicznych inwestorów.

nowosc11.JPG

ECO-PROJEKT

PAWILON 5 STOISKO NR 107

Belownica pionowa BALEX
Belownice EUROPRESS z serii BALEX są wyposażone w system SMART, który umożliwia zdalną diagnostykę serwisową oraz zdalną regulację ustawień maszyny. Belownice BALEX zaprojektowane są z dużym naciskiem na bezpieczeństwo użytkowania maszyn. Dodatkowo kompaktowe wymiary maszyn pozwalają na ich instalację w niskich pomieszczeniach.
Innowacyjność produktu, poza systemem SMART, można zauważyć również na etapie projektu maszyn. Dokładna analiza napięć materiału na etapie projektowania pozwoliła na osiągnięcie optymalnych parametrów pracy i żywotności maszyny, jednocześnie zachowując bardzo niewielkie rozmiary maszyn. Modele BALEX 10, 20, 30 i 40 mają wysokość zaledwie 1995 mm, natomiast produkujący pięćsetkilogramowe belki BALEX 50 jedynie 2500 mm. Dzięki temu mogą pracować w małych przestrzeniach.
Belownice EUROPRESS serii BALEX to więcej niż najwyższa jakość. Jeszcze żadna belownica tak dobrze nie odpowiadała na potrzeby swoich użytkowników. Przełomowy system SMART nie tylko umożliwia diagnostykę maszyny na odległość. Jeżeli po jakimś czasie zaczniesz pracę z innym materiałem – zdalnie dostosujemy parametry pracy maszyny do nowych wymagań. Jeżeli
korzystasz z wielu maszyn, na specjalnej stronie internetowej z mapką sprawdzisz status wszystkich swoich urządzeń. A to jeszcze nie wszystko!

nowosci41.JPG

Chwytak do drewna TECNOBENNE PLOT
Jest to model chwytaka, który jest przeznaczony do przeładunku pociętego drewna oraz drewna kominkowego.
Dzięki systemowi podtrzymywania materiału, chwytak PLOT jest niezwykle efektywnym narzędziem do przeładunku drewna kominkowego oraz innych elementów drewnianych o średniej wielkości.

nowosci42.JPG

Nożyce hydrauliczne ZANETTI MAGNETI z serii ZMS
Nożyce hydrauliczne ZANETTI MAGNETI z serii ZMS do montażu na koparkach.
Cechy produktu:
masywna konstrukcja
noże posiadają 4 krawędzie tnące – możliwość obracania noży
siłownik hydrauliczny o podwyższonej wydajności osłonięty wewnątrz konstrukcji nożyc
W gamie produktowej firmy ZANETTI MAGNETI znajdują się nożyce hydrauliczne o sile cięcia od 300t do 1400t.
nowosci43.JPG

 

ELTE GPS Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 65

 

Nowa obudowa identyfikatora RFID

Kierując się doświadczeniem zdobytym w kompleksowych wdrożeniach systemów identyfikacji pojemników i kontenerów Elte GPS zaprojektowało nową wersję identyfikatora RFID HDX. Identyfikator w nowej obudowie jest już dostępny w ofercie.

nowosc12.JPG

Czytniki RFID do urządzeń mobilnych - SMOK Check USB

Elte GPS zaprojektowało nową grupę urządzeń do manualnego odczytu identyfikatorów RFID. Kryjące się pod nazwą SMOK Check USB dualne czytniki RFID współpracują z urządzeniami mobilnymi, np. z tabletem, do których podłączane są poprzez port USB.

nowosc13.JPG

Nowy czytnik RFID - SMOK Check Komunal

SMOK Check Komunal to czytnik ze stacją dokującą, będący elementem modułu identyfikacji pojemników i kontenerów. Służy do manualnego odczytu identyfikatorów RFID na częstotliwościach 125 kHz i 134,2 kHz umieszczonych głównie na kontenerach i pojemnikach typu „dzwon”.

nowosc14.JPG

 

Moduł lokalizacji kontenerów

Lokalizator kontenerów to nowoczesne urządzenie z wbudowanymi bateriami zasilającymi, przeznaczone do monitorowania lokalizacji kontenerów. Poza modułem zasilającym i modułami GSM i GPS, posiada czujnik wykrywający załadunek i wyładunek kontenera.

nowosc15.JPG

Główny Urząd Statystyczny

PAWILON 8a STOISKO NR 15

STRATEG – strateg.stat.gov.pl
System do programowania i monitorowania polityki rozwoju. Zgromadzono w nim wskaźniki i dane istotne dla realizacji polityki spójności, a także definicje, metodologię, raporty i analizy. System oferuje też analizę zjawisk w formie wykresów i map.

nowosci44.JPG

 

HSM Polska Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 105

Belownica kanałowa HSM VK 5512

Po raz pierwszy firma HSM prezentuje na targach w Polsce tak dużą belownicę. Eksponowana VK 5512 to prasa o wszechstronnym zastosowaniu i dużej wydajności z siłą zgniotu 56 ton i mocą napędu głównego 75 kW.

nowosc16.JPG

IOW SERVICE Sp. z o.o.

PAWILON 8A STOISKO NR 30

IOW SILVERTEX

SILVERTEX siatka 3D - konserwacja wody przemysłowej.

 

nowosc17.JPG

 

Kärcher Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 59

HDS Trailer

HDS Trailer to urządzenie wysokociśnieniowe z funkcją podgrzewania wody montowane na przyczepie lub jako stacjonarne (konfigurowane według potrzeb klienta). Gwarantuje wydajność, która jest niespotykana w pracy z gorącą wodą.

nowosc18.JPG

LABOR SWTP INVESTMENT

PAWILON 5 STOISKO NR 92

PASY TRANSMISYJNE PROFILOWANE
PRODUKCJA METODĄ NA GORĄCO = PRODUKT MONOLIT

nowosci45.JPG

 

madur Polska sp. z o.o.

PAWILON 8A STOISKO NR 33

SENMA - detektor pojedynczego komponentu gazowego

SENMA to przepływowy sensor gazowy, który spełnia rolę detektora pojedynczego komponentu gazowego. Łatwo dopasowuje sie do specyficznych potrzeb. W zależności od rodzaju gazu, do pomiaru wykorzystywać może sensor elektrochemiczny, NDIR, TCD lub PID.
Każde urządzenie służy do wykrywania konkretnego gazu i jest skalibrowane na odpowiedni zakres.
Gaz zasysany jest do komory pomiarowej dzięki pompie membranowaj (SENMA nie jest sensorem dyfuzyjnym), gdzie następuje jego analiza.
Jeżeli koncentracja wykrytego gazu przekroczy ustalony wcześniej poziom bezpieczeństwa, urządzenie poprzez przekaźniki załącza alarm lub wykonuje inną akcję

nowosc19.JPG

 

MPI s.c.

PAWILON 8

Przydomowa oczyszczalnia Solido SMART

SOLIDO SMART łączy zalety sprawdzonych systemów SOLIDO z ekstremalnie małą ilością
potrzebnego miejsca. System SBR działa podobnie jak w oczyszczalniach komunalnych, ścieki są
napowietrzane bez wstępnego oczyszczania. Pozwala to na bardzo sprawne oczyszczanie ścieków
bez emisji brzydkich zapachów.

nowosci20.JPG

NANOSENS Sp. z o.o.

PAWILON 8A STOISKO NR 28

ATMON - analizator zanieczyszczeń powietrza
ATMON polski analizator zanieczyszczeń powietrza, jest alternatywą dla drogich stacji pomiarowych, monitoruje NOx, SO2, H2S, O3, CO, CO2, PM, ułatwia identyfikację źródeł zanieczyszczeń i podejmowanie decyzji prospołecznych oraz proekologicznych.

nowosci46.JPG

NewKom sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 39

6324 SPM - najbardziej wydajne przerzucarki
Przerzucarki kompostu firmy Ménart to najbardziej wydajne i najnowocześniejsze urządzenia na rynku kompostowania odpadów zielonych, odpadów kuchennych, zanieczyszczonej gleby i obornika. Wyjątkowa konstrukcja wirnika pozwala na jak najlepsze napowietrzenie pryzmy przy jej dokładnym wymieszaniu.

nowosci47.JPG

NewKom - nowy nawóz organiczny

Nawóz organiczny „Newkom” to środek, który poprzez wzbogacanie gleby niezbędnymi składnikami mineralnymi, poprawia jakość i zwiększa wydajność upraw roślinnych. Stosowany również do rekultywacji zdegradowanych gruntów rolnych oraz w pielęgnacji trawników przydomowych

nowosci48.JPG

VAL\'ID - technologia w służbie środowisku
W technologii VAL\'ID materiał nie wymaga przerzucania, co pozwala uniknąć zanieczyszczenia zarazkami chorobotwórczymi. Proces kompostowania VAL\'ID pozwala w naturalny sposób przetwarzać odpady (zwierzęce lub roślinne) na kompost.

nowosci39.JPG


NOVA Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 73

Bio innovation

Bio innovation jest technologią biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji w warunkach tlenowych, dedykowaną dla procesu prowadzonego w zamkniętych bioreaktorach.

nowosc21.JPG

Petrel WastEnergy Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 72

PETREL OIL®
PETREL OIL® jest zgodny z normą PN-C-96024 2011 dla lekkiego oleju grzewczego. Po dodaniu inhibitorów utleniania, dodatków smarnościowych i detergentów może stanowić pełnowartościowy olej napędowy (Diesel).

nowosci38.JPG

TECHNOLOGIA PETREL
TECHNOLOGIA PETREL – unikalna na świecie technologia depolimeryzacji odpadowych tworzyw sztucznych na wysokiej jakości frakcje diesel i benzynową. Dostarczamy instalacje na zasadzie „Turnkey” wraz z pozwoleniami nowosci49.JPG

PPU Omega sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 48

Mobilny system rejestracji obrazu na pojazdach XTrack

Rejestrator zdjęć zapisuje obraz z kamer zainstalowanych na pojeździe. Zdjęcia mogą być przypisywane do zdarzeń zarejestrowanych przez XT4. Obrazy przechowywane są w pamięci urządzenia i mogą być przenoszone przez USB lub przesyłane online poprzez sieć GSM.

Nowa aplikacja webowa XTrack WebX
Aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Agreguje dane pozyskane ze wszystkich obiektów monitorowanych przez XTrack – pojazdów, terminali paliwowych, pojemników i kontenerów, kamer itp. Interfejs dostosowany do urządzeń mobilnych.
Nowe oprogramowanie XTrack – XTrack Manager
To innowacyjne oprogramowanie łączące w sobie zalety dotychczasowych modułów Analizer oraz OptiTrax. Zoptymalizowane algorytmy pozwalają szybko przetwarzać dane. Większa przejrzystość informacji i dodatkowe możliwości analityczne.
Nowy rejestrator XTrack XT4
Integruje wszystkie urządzenia zainstalowane w pojeździe, gromadzi bezprzewodowo dane o pracy i lokalizacji pojazdu wraz z czasem wystąpienia zdarzeń i przekazuje je online do bazy. Zapis informacji także w przypadku braku sygnału GPS oraz na kartę SD.

nowosci50.JPG

Terminal Paliwowy XTrack
Całkowicie nowy terminal paliwowy z kolorowym wyświetlaczem i nowymi możliwościami. Obsługa i zarządzanie pojedynczymi urządzeniami przez uproszczone oprogramowanie wbudowane, definiowanie alarmów, komunikacja przez GSM/WiFi to tylko niektóre z nich.

nowosci51.JPG

 

Pronar sp. z o.o.

PAWILON 5A

Odśnieżarka Frezowo-Wirnikowa OFW 2.6

Odśnieżarka Frezowo Wirnikowa PRONAR OFW 2.6 przeznaczona jest do pracy w najcięższych warunkach. Frezowy ślimak kruszy zmarznięty śnieg i lód. Elementy robocze zostały wykonane ze stali trudnościeralnych.

 

odsniezarka.JPG

Mobilny Przesiewacz Bębnowy PRONAR MPB20.55G

Nowa wersja dobrze znanego przesiewacza PRONAR MPB20.55, który od niedawna posiada podwozie gąsienicowe.

przesiewacz.JPG

Pług Samochodowy Łamany PRONAR PUL-S45

Pług samochodowy PRONAR PUL-S45 przeznaczony jest do odśnieżania dużych powierzchni. Boczne skrzydło chowa się w obrys pługa zmniejszając jego szerokość o 75cm, gdy jest taka potrzeba. Może być uzupełniony pługiem bocznym PRONAR PUB-S33.

 


plug.JPG
Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW2.1010

Wysokowydajny rozdrabniacz wolnoobrotowy PRONAR MRW2.1010 stanowi uzupełnienie szerokiej oferty mobilnych maszyn do recyklingu. Dzięki zastosowaniu do napędu silnika o mocy ponad 760 KM urządzenie może rozdrabniać karoserie samochodowe i bloki silników.

nowosc25.JPG

Posypywarka samochodowa PRONAR SPT70

Platformowa Posypywarka Taśmowa PRONAR SPT70 o pojemności co najmniej 7m3 wyposażona jest w elektroniczny układ sterowania posypywania. Silnik spalinowy napędza wszystki podzespoły maszyny uniezależniając ją od hydrauliki nośnika.

 

 

11.JPG

PROTEL - 24m.pl

PAWILON 5 STOISKO NR 135

System wspierający zarządzanie gospodarką komunalną dla gmin
Czy wiedziałeś, że istnieje system, który pozwoli Ci na nadzór ONLINE w czasie rzeczywistym nad pojazdami firmy obsługującej wywóz nieczystości na terenie gminy? Przygotowaliśmy go specjalnie dla jednostek zajmujących się obsługą komunalną gmin! Dzięki naszemu rozwiązaniu zyskasz:
- stałą kontrolę nad pracą firm komunalnych i możliwość rozliczania ich z wykonywania założeń umowy,
- szybki dostęp do materiału dowodowego na wypadek reklamacji ze strony mieszkańców,
- zwiększenie poziomu zadowolenia mieszkańców z jakości świadczonych usług,
- poprawę efektywności pracy działów odpowiedzialnych za obsługę komunalną gminy i ograniczysz ich koszty.
Cały system opiera się o polskojęzyczne, intuicyjne oprogramowanie z funkcją wyszukiwania zdarzeń wg adresów i opcją generowania raportów.

nowosc26.JPG

System monitoringu mobilnego dla firm komunalnych z podglądem ONLINE
System monitoringu mobilnego oferowany przez naszą firmę powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie i konsultacje z zakładami oczyszczania miast z całej Polski. W odróżnieniu od konkurencji nasze rozwiązanie nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami abonamentowymi za korzystanie ze sprzętu czy oprogramowania, co znacząco obniża długoterminowe koszty inwestycji. System opiera się o profesjonalny rejestrator mobilny, do którego możemy podłączyć 4 kamery. Jego funkcjonalność to:
- dostęp do danych GPS z pojazdu (trasa oraz prędkość),
- podgląd ONLINE obrazu przekazywanego z kamer,
- bezprzewodowa, bezobsługowa archiwizacja danych po WiFi,
- możliwość integracji z systemem znakowania pojemników.
Oprogramowanie do wyszukiwania zdarzeń wg adresów z funkcją generowania raportów GRATIS!

nowosci24.JPG

 

ROMA

PAWILON 8A STOISKO NR 13

Kompozytowa kładka pieszo-rowerowa, GRP footbridge.


Głównym przeznaczaniem mostu kompozytowego są ciągi pieszo – rowerowe, ale dopuszcza się również przejazd pojazdu specjalnego o masie całkowitej do 11t.
Cały dźwigar stanowi jeden zwarty element – brak części „obcych”, łączników, klejeń itp., które mogłyby osłabiać obiekt i ulegać szybszej korozji.
Możliwe jest uzyskanie konkurencyjnej ceny mostu kompozytowego w stosunku do tych wykonanych z materiałów tradycyjnych poprzez obniżenie kosztów produkcji. Użytkowanie nie wymaga prac konserwacyjnych przez cały cykl życia produktu. Niewielki ciężar własny przęsła kompozytowego (przy rozpiętości 16m - 3,2t) pozwala na posadowienie przęsła na małych podporach o niewielkiej nośności i koszcie wykonania.

nowosc27.JPG

 

Solwit.eko Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 76

ENVIRA - funkcjonalność wspierajaca komunikację ZZO z otoczeniem biznesowym
Nowatorka funkcjonalność systemu ENVIRA umożliwia bezpieczną komunikację z jej środowiskiem zewnętrznym. W ramach tej funkcjonalności, ENVIRA oferuje:
1. BBLIOTEKĘ RAPORTÓW:
• Udostępnianie raportów dedykowanych dla organów nadzorczych ZZO
• Dostęp do archiwum raportów
• Zarządzanie informacją
• Bezpieczeństwo informacji
• Uniezależnienie od nieobecności pracownika w ZZO lub w urzędzie
2. INTERNETOWĄ PLATFORMĘ OBROTU ODPADAMI
• Przekazywanie informacji w czasie rzeczywistym
• Wymiana informacji handlowej o posiadanych stanach magazynowych
• Możliwość składania ofert cenowych
• Archiwum ofert cenowych
3. REZERWACJA LIMITÓW ON-LINE
• Responsywność wobec stałych klientów
• Możliwość planowania odbioru i składowania odpadów
Nowa jakość w komunikacji z otoczeniem biznesowym buduje wiarygodność i konkurencyjność zakładu.

nowosci52.JPG

 

SONOPAN sp. z o.o.

PAWILON 8A STOISKO NR 37

Analizator poziomu dźwięku DSA-100, Sound level analizer DSA-100

Łączy w sobie funkcjonalność miernika poziomu dźwięku i analizatora. Cztery równoległe profile jednocześnie z analizą widmową umożliwiają łatwy pomiar parametrów charakteryzujących hałas na stanowiskach pracy, czy przy pomiarach środowiskowych.

nowosc29.JPG

Radiometr-Fotometr NDTM-10, Radiometer-Photometer NDTM-10

Dwukanałowy (UV-A, VIS) miernik przeznaczony do oceny warunków obserwacji podczas badań nieniszczących metodą magnetyczno-proszkową. Bardzo dobre dopasowanie widmowe i kierunkowe głowicy pomiarowej zapewnia wysoką dokładność pomiaru.

nowosci30.JPG

Stykowy miernik luminancji LMC-10, Contact luminance meter LMC-10

Przeznaczony do pomiaru luminancji powierzchni świecących takich jak ekrany monitorów, czy panele odczytowe. Pomiar jest prawidłowy niezależnie od rozsyłu kierunkowego badanej powierzchni. Polecany do oceny monitorów medycznych i negatoskopów.

nowosci31.JPG

 

STOLBUD Paweł Rybak

PAWILON 7A

Słupy,belki,podwaliny, ściany oporowe, koryta podziemne.

Żelbetowe prefabrykaty służące do budowy hal przemysłowych, silosów, zbiorników podziemnych wielkogabarytowych

 

UNTHA Polska Sp. z o.o.

PAWILON 5  STOISKO NR 104

Klasa QR jednowałowy rozdrabniacz do surowców wtórnych

UNTHA rozszerza swoją linię produktów i przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowej generacji niezawodnych,

uniwersalnych i wydajnych rozdrabniaczy jednowałowych serii QR. Podstawową zaletą produktu jest efektywne i bezproblemowe

rozdrabnianie surowców wtórnych. Z urządzeniami serii QR operatorzy z pewnością unikną nieplanowanych przestojów.

nowosc31.JPG

2016-09-13