en
pl
home

Lato na MTP? Lubię to!

Koncert Afromental, Dni Kołobrzegu, Play Safety Beach Volley Poznań 2014 i wakacyjna plaża dla Poznaniaków – okres wakacyjny na MTP zapowiada się bardzo gorąco! Początek imprez już 12 czerwca. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Dziś, tj. 5 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich, odbył się briefing prasowy, w czasie którego dowiedzieliśmy się szczegółów najbliższych wydarzeń, które odbędą się na naszym terenie. W spotkaniu udział wzięli Janusz Gromek (Prezydent Miasta Kołobrzeg), dr Ewa Bąk (Dyrektor Wydziału Sportu w Urzędzie Miasta Poznania), Przemysław Trawa (Wiceprezes Zarządu MTP) oraz Damian Lisiecki (Prezes Klubu Sportowego KS UAM Poznań).

800 ton piasku, trybuny dla 400 osób, 3 boiska – witajcie na Play Safety Beach Volley Poznań 2014!

Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu Marka na MTP w dniach 12 -22 czerwca. W jego ramach odbędzie się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Poznania (19 – 22 czerwca), ale to nie koniec atrakcji. Będzie można poleżeć na plaży, pograć w siatkówkę również amatorsko (zgłoszenia drużyn na www.feniksplay.pl), a dzieci będą mogły nauczyć się zasad pierwszej pomocy i bezpiecznych zachowań pod kątem wykwalifikowanych instruktorów. Jednym słowem – znajdą tu coś dla siebie dzieci i dorośli!

Dni Kołobrzegu… na MTP!

Co łączy Poznań z Kołobrzegiem? Przekonamy się 13 czerwca również na Pl. Marka na MTP, gdy zaczniemy świętować Dni Kołobrzegu. Tego dnia o godz. 20.30 wystąpi znany z wielu przebojów zespół Afromental, a w dniach 14 i 15 czerwca w  godzinach 10:00 – 19:00 działać będzie strefa spa & wellness i fitness. W czasie gdy dzieci będą przebywać pod opieką animatorów (konkursy i malowanie twarzy to tylko nieliczne z atrakcji!), dorośli będą mogli się zrelaksować masażem, poćwiczyć Zumbę, a także obejrzeć na scenie pokazy mistrzów kuchni (znając położenie Kołobrzegu  - liczymy na ciekawe przepisy dotyczące przyrządzania ryb!) oraz pokazy barmańskie. Znajdzie się więc coś dla ciała, ale też dla ducha!

Lato z MTP

W lipcu i sierpniu (4 lipca – 15 sierpnia) Targi zapraszają mieszkańców Wielkopolski do ogrodu targowego przed pawilonem 15 na akcję Lato z MTP. W ramach akcji przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych, gry i zabawy oraz miejsce do plażowania. Na stworzonych na piasku boiskach będzie można zagrać w piłkę nożną, badmintona i bule. Dla ochłody uruchomimy też fontannę.  Miłośnicy historii będą mogli się wybrać na wycieczkę szlakiem historycznym po targach. Fani muzyki będą mogli posłuchać prezentacji młodych poznańskich zespołów.  4 lipca na otwarciu „Lata z MTP” odbędzie się też seans kina letniego.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Gwarantujemy świetną zabawę i moc atrakcji - nie możemy tylko zagwarantować słonecznej pogody!

Szczegółowych informacji o wydarzeniach, relacji, zdjęć – szukaj na stronie www.mtp.pl

Jak to się stało, że Kołobrzeg promuje się w Poznaniu? Zapraszamy do obejrzenia krótkiej rozmowy z Januszem Gromkiem, Prezydentem Miasta Kołobrzegu.

Przemysław Trawa, Wiceprezes Zarządu MTP, na briefingu prasowym 05.06.2014 mówi o atrakcjach, jakie czekają Poznaniaków od 12 czerwca

2014-06-05