en
pl
home

Pierwsze NOWOŚCI!

Targi POL-ECO SYSTEM 2017 to doskonała okazja, aby zobaczyć setki nowych produktów w jednym miejscu. Jesteś ciekaw, czym w tym roku zaskoczą Ciebie wystawcy?

Poniżej prezentujemy listę nowości produktowych przesłanych przez Wystawców targów, a które już od 17-19 października będą na wyciągnięcie Twojej ręki. Szukajcie produktów oznaczonych niebiesko-pomarańczową naklejką NOWOŚĆ!

AGREX-ECO Sp. z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 79

PRZERZUCARKA DO PRYZM KOMPOSTOWYCH ZE ZWIJADŁEM (KOMPTECH)

 

 

 

Samojezdna przerzucarka do pryzm trójkątnych model TOPTURN X może być wyposażona w opcjonalny system automatycznego przykrywania pryzm włókniną. Rozwiązanie to znacznie obniża emisję odorów oraz zabezpiecza materiał przed rozdmuchiwaniem.

przerzucarka_do_pryzm_kompostowych_ze_zw

TERMINATOR ELEKTRYCZNY W WERSJI MOBILNEJ (KOMPTECH)

 

 


Jednowałowy rozdrabniacz wolnoobrotowy, dzięki elektrycznemu napędowi ma znacznie niższe koszty eksploatacyjne. Rozdrabnia nawet najtrudniejsze materiały zachowując wysoką wydajność. Teraz łatwy do transportu na podwoziu podhakowym.

terminator_elektryczny_w_wersji_mobilnej

PRZESIEWACZ GWIAŹDZISTY MULTISTAR ONE PRODUKCJI KOMPTECH

 

 


Separuje zdefiniowaną, użyteczną frakcję i jednocześnie zawraca elementy zbyt długie z powrotem do rozdrabniacza, czyniąc proces przetwarzania odpadów drewnianych i biomasy wysoce wydajnym. Posiada napęd elektryczny zasilany z sieci lub rozdrabniacza.

przesiewacz_gwiazdzisty_multistar_one_pr

ROZRYWARKA DO WORKÓW Z BIOMASĄ MATTHIESSEN

 

 

 

Przeznaczona do produkcji wysokiej jakości kompostu. Maszyna nie rozdrabnia odpadów zielonych, natomiast otwiera i opróżnia worki. Łatwiej jest dzięki temu wyprodukować kompost bez plastikowych zanieczyszczeń.

rozrywarka_do_workow_z_biomasa_matthiess

ESE Sp. Z o.o.

PAWILON 5 STOISKO NR 4

Pojemnik MGB 1100L SPLIT-LID (pokrywa dzielona)

 

 Zaprojektowaliśmy dzieloną pokrywę z myślą o komforcie użytkowania osób niepełnosprawnych, osób starszych czy dzieci. Przednia pokrywa jest lżejsza w porównaniu z całym wieczkiem, dzięki temu pojemnik z łatwością można obsłużyć jedną ręką.

pojemnik_mgb_1100l_split-lid-pokrywa_dzi

APRIVA Sp. Z o.o. sp k.

Glutton® 2411 Electric - elektryczny odkurzacz miejskiSamojezdny odkurzacz przeznaczony do sprzątania miast i obiektów przemysłowych, którego istotną zaletą jest prosta obsługa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń.

glutton-r-2411_electric-elektryczny_odku

CleanBin

 

 

 

 

CleanBin jest biodegradowalnym, uniwersalnym środkiem do mycia pojemników na odpady komunalne. Zawiera specjalną kombinację związków powierzchniowo-czynnych, dzięki czemu ma bardzo dobre właściwości odtłuszczające.

 

cleanbin.jpg

Contenur Polska Sp. Z o.o.

Pawilon 5 stoisko nr 31

POJEMNIKI DWUKOŁOWE DO SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW 2-WHEEL CONTAINERS FOR SELECTIVE WASTE COLLECTION

 

 

 

 

 

System dwukołowych pojemników Contenur przeznaczony jest do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych zgodnie z aktualnymi przepisami. Zależnie od ilości gromadzonych odpadów zastosowane mogą być produkty o pojemnościach 80, 120, 180 lub 240 l.

pojemniki_dwukolowe_do_selektywnej_zbior

Karcher sp. Z o.o.

Średniej wielkości nośnik narzędzi Kärcher MIC 42 Middle class implement carrier Kärcher MIC 42

 

 

 

 

 

Wraz z nowym nośnikiem komunalnym MIC 42 Karcher wprowadza nowa klasę urządzeń łączących kompaktowe gabaryty z wydajnym napędem. Ponadto, MIC 42 jest pierwszym urządzeniem w swojej klasie spełniającym rygory normy emisji Stage V.

 

sredniej_wielkosci_nosnik_narzedzi_karch

 

 

 

 

Wraz z nowym nośnikiem komunalnym MIC 42 Karcher wprowadza nowa klasę urządzeń łączących kompaktowe gabaryty z wydajnym napędem. Ponadto, MIC 42 jest pierwszym            urządzeniem w swojej klasie spełniającym rygory normy emisji Stage V.

sredniej_wielkosci_nosnik_narzedzi_karch

MENTOR SP. J.

EKOPOLIS

MentorPremium - edukacyjna architektura miejska

 

 

 

 

 

Konstrukcje z serii MentorPremium wykonane są z profili aluminiowych. Pełnokolorowy druk na litym aluminium jest zabezpieczony w autorskim procesie produkcji utwardzoną powłoką odporną na warunki atmosferyczne, ogień ścieranie i uderzenia.

mentorpremium-edukacyjna_architektura_mi

PROTEL

PAWILON 5A, STOISKO NR

System monitoringu wizyjnego pojazdów w czasie rzeczywistym

 

 

System monitoringu wizyjnego dedykowany do pojazdów komunalnych, który umożliwi Ci zdalny podgląd video i danych GPS w czasie rzeczywistym. 4 kamery, zapis i podgląd ONLINE przez sieć GSM, profesjonalne oprogramowanie klienckie CMS.

system_monitoringu_wizyjnego_pojazdow_w_

2017-09-11
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact