en
pl
home

Konkurs PRODUKT W OBIEGU – wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń!

Z uwagi na duże zainteresowanie Konkursem PRODUKT W OBIEGU termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 1 października br.

Celem konkursu PRODUKT W OBIEGU jest promowanie i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ponownego włączenia produktu do obiegu. Konkurs przeznaczony jest dla producentów, projektantów, dystrybutorów oraz usługodawców, których produkty, projekty bądź usługi wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

Zgłaszane produkty powinny charakteryzować następujące cechy: minimalne oddziaływanie na środowisko, poszanowanie zużywanych do produkcji surowców, zgodność z ideą gospodarki o obiegu zamkniętym oraz ekoprojektowaniem.

Pierwszym etapem Konkursu będzie weryfikacja i ocena zgłoszeń, kolejnym zaprezentowanie nominowanych produktów lub projektów na wystawie podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25.10.2018 r.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Środowiska.

Konkurs sfinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Kliknij tutaj, aby pobrać regulamin II edycji Konkursu PRODUKT W OBIEGU.

Kliknij tutaj, aby poprać formnularz zgłoszeń II edycji Konkursu PRODUKT W OBIEGU.

2018-09-20
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact