en
pl
home

Targi POL-ECO-SYSTEM oczami wystawców [video]

Trwają Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych Pol-Eco-System. Poprosiliśmy czołowych wystawców o pierwsze opinie i podsumowania – zapraszamy do telewizji targowej MTP TV!

Małgorzata Skucha – Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki

Tematem przewodnim tegorocznych targów POL-ECO-SYSTEM jest „Ochrona powietrza przed zanieczyszczeniami i działania mające na celu przeciwdziałanie temu zjawisku”. Jak ocenia Pani działania z tego zakresu poczynione przez Polskę?

Michał Marczak - Agrex - Eco

Są Państwo tegorocznym laureatem Złotego Medalu MTP na targach POL-ECO-SYSTEM. W Poznaniu prezentują też Państwo swoje nowości rynkowe. Pana zdaniem - jakie rozwiązania technologiczne w swojej branży warto wprowadzać, by zostać nie tylko dostrzeżonym na rynku, ale też wyprzedzić konkurencję?

Norbert Nowakowski - Enan

Są Państwo tegorocznym laureatem Złotego Medalu MTP na targach POL-ECO-SYSTEM. W Poznaniu prezentują też Państwo swoje nowości rynkowe. Pana zdaniem – jakie kierunki rozwoju w swojej branży przewidują Państwo w najbliższych latach?

Adam Jurkiewicz - Sutco - Polska

Jakie są trendy technologiczne w branży recyklingu i odpadów? Dlaczego warto je prezentować na targach POL-ECO-SYSTEM?

Waldemar Wojciechowski - Ekocel

Oferują Państwo pojazdy i inne rozwiązania przeznaczone do utylizacji odpadów. Obserwując tę branżę – jakie kierunki rozwoju przewidują Państwo w najbliższych latach?

Piotr Kamola, Wiceprezes, Dyrektor Techniczny KREVOX Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.

Mają Państwo wieloletnie doświadczenie w zakresie uzdatniania wody. Obserwując tę branżę – jakie kierunki rozwoju przewidują Państwo w najbliższych latach?


Wojciech Janka - Prezes Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast (o targach)

Na targach POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu kwestie związane z efektywnym zagospodarowaniem są jednymi z najszerzej omawianych. Które z tematów uważa Pan dla branży odpadowej za najważniejsze?

Wojciech Janka - Prezes Zarządu Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast (o odpadach)

2015-10-29