en
pl
home

Zapraszamy na POL-ECO-SYSTEM!

W dniach 27-30 października 2015 w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja nowych targów POL-ECO-SYSTEM (Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych), które powstały w miejsce kwartetu marek: Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec.

W perspektywie dynamicznych zmian zachodzących w sektorach gospodarki ściśle powiązanych z technologiami i rozwiązaniami wspierającymi zarządzanie ochroną środowiska oraz chcąc zachować wysoką jakość oferty targów będącą inspiracją do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań z zakresu ekologii, Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich podjął decyzję o rebrendingu targów Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec odbywających się do tej pory jako równoległe wydarzenia.

Od roku 2015 targi te odbywać się będą w ramach jednego projektu o nazwie POL-ECO-SYSTEM - Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych.

Najbliższa edycja wydarzenia będzie miała miejsce w dniach 27-30 października 2015 w Poznaniu.

Temat przewodni: "Ochrona powietrza przed zanieczyszczeniami i działania mające na celu przeciwdziałanie temu zjawisku".

 

SALONY targów POL-ECO-SYSTEM 2015:

  • AQUA- TECH – gospodarka wodno- ściekowa, ochrona przeciwpowodziowa
  • GREENPOWER - Salon Czystej Energii
  • ECO-PROTECT – Technologie Ochrony Środowiska
  • RECYKLING – Salon Gospodarki Odpadami i Recyklingu
  • KOMTECHNIKA – Salon Techniki Komunalnej
  • CITY TRANS PROJEKT – Transport Zrównoważony
  • SMART REGION – Salon Produktów i Usług dla Samorządów

 

Jednocześnie informujemy, że Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER odbędą się w Poznaniu w dniach 26-28 maja niezależnie od salonu GREENPOWER na targach POL-ECO-SYSTEM.

Więcej szczegółów na temat nowych targów POL-ECO-SYSTEM w najbliższym czasie. Prosimy śledzić aktualności!

2015-02-24