en
pl
home

Złote Medale POL-ECO-SYSTEM 2016 przyznane!

Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów nagrodzonych Złotym Medalem MTP 2016 dla targów POL-ECO-SYSTEM. Wręczenie medali laureatom odbędzie się 11.10.2016 r. o godz. 11.30 podczas oficjalnego otwarcia targów na scenie w Alei Lipowej. Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów!

Aeratory rurowe EKOTON APKV

Prodeko-Ełk Sp. z o.o. (EKOTON Industrial Group), Ełk

1463.png

Aeratory rurowe EKOTON mają za zadanie ujednolicić rozprowadzanie powietrza dostarczanego przez dmuchawy lub kompresor, jak również wymieszać napowietrzaną cieć. Ten typ urządzeń jest stosowany w systemach napowietrzania na różnych etapach oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych. Specjalna konstrukcja dyfuzorów zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza w natlenianej cieczy i pozwala osiągnąć maksymalną efektywność napowietrzania przy minimalnym zużyciu energii.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

Belownice Pionowe EUROPRESS serii BALEX z systemem SMART

EUROPRESS Group Oy, Finlandia|Zgłaszający: ECO-PROJEKT Konrad Bulanda, Gdańsk

1464.png

Belownice EUROPRESS serii BALEX to więcej niż najwyższa jakość. Jeszcze żadna belownica tak dobrze nie odpowiadała na potrzeby swoich użytkowników. Przełomowy system SMART nie tylko umożliwia diagnostykę maszyny na odległość. Jeżeli po jakimś czasie zaczniesz pracę z innym materiałem – zdalnie dostosujemy parametry pracy maszyny do nowych wymagań. Jeżeli korzystasz z wielu maszyn, na specjalnej stronie internetowej z mapką sprawdzisz status wszystkich swoich urządzeń.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

Kontener syntetyczny SoilTain®

HUESKER Synthetic GmbH, Niemcy|Zgłaszający: Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA Sp. z o.o., Gliwice


1465.png

 

Poprzez zastosowanie technologii kontenerów syntetycznych SoilTain® ekologicznie, efektywnie i skutecznie wykonuje się odwadnianie osadów. Należy zwrócić również uwagę na aspekt ekonomiczny, będący jednym z powodów rosnącej popularności tej metody. Jako gotowy produkt otrzymujemy osady osuszone, co w znaczący sposób wpływa na ich objętość, a co za tym idzie na koszty transportu oraz utylizacji. Jest to produkt stworzony w myśl dbania o środowisko i przywracania świetności ekosystemów wodnych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

Mobilny Rozdrabniacz Wolnoobrotowy PRONAR MRW 2.1010

PRONAR Sp. z o.o., Narew


1466.png

Mobilny rozdrabniacz wolnoobrotowy Pronar MRW 2.1010 przeznaczony jest do redukcji objętości składowanych odpadów komunalnych, wielkogabarytowych, budowlanych, gruzu, palet, pozostałości wycinki drzew i korzeni. Maszyna porusza się na gąsienicach, co pozwala na jej szybkie przestawienie. Silnik Diesla o mocy 768 KM napędza wymienne wały. Gwarancją długiej żywotności rozdrabniacza jest wykonanie elementów roboczych ze stali wysokowytrzymałościowych.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

Riksza LOTTA

Astromal Sp. z o.o., Święciechowa

1467.png

Riksza to z języka japońskiego: jin-riki-sha, czyli: człowiek, siła, koło. Lotta to riksza, która docenia tradycję i nie gardzi nowoczesnością. Jej prosta, czysta linia kreuje elegancki, niczym niezmącony obraz, a mnogość możliwości czyni ten pojazd niezwykle funkcjonalnym. Człowiek jest jednostką kierującą, niekoniecznie wylewająca siódme pot, siła to energia, którą Lotta emanuje zachęcając do wspólnej podróży, a koła naturalnie pozostały i zapewniają wygodną jazdę. Zapraszamy na przejażdżkę!

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

SMART ENERGY SYSTEM 2016– Modułowy Poligeneracyjny System Produkcji Energii

Energy Solutions Sp. z o.o., Tarnów

1468.png

SMART ENERGY SYSTEM to innowacyjny produkt firmy Energy Solutions. Składa się on z szeregu modułów, w tym uzdatniania paliwa gazowego, produkcji pary technologicznej, gorącej wody, chłodu, energii elektrycznej, których konfiguracja dobierana jest indywidualnie do zapotrzebowania Klienta. Sercem całości jest moduł kogeneracyjny oraz nadrzędny, inteligentny system zarządzania energią. Zalety to m.in. zdalna kontrola, obniżone koszty serwisowe, większa niezawodność oraz bezpieczeństwo eksploatacji.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

Słup ogłoszeniowy TENOR

Astromal Sp. z o.o., Święciechowa

 

1469.png

 

Oto Słup. Ale czy na pewno? Materiał nie może być byle jaki. Odporny na temperatury, ogień, uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia, łatwy w konserwacji i eksploatacji – laminat poliestrowo-szklany. Prezencja: neutralny, szykowny i elegancki. Z dedykowanym miejscem na logo lub herb miasta. Nie dominuje i nie przeszkadza w odbiorze. Podaje informacje na ciekawym formacie. Funkcjonalność -osłona chroniąca przed deszczem, oświetlenie, wytrzymałość. Słup ogłoszeniowy TENOR. Właśnie taki. Idealny.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

System Zarządzania Flotą Maszyn

HUSQVARNA AB, Szwecja|Zgłaszający: HUSQVARNA POLAND Sp. z o.o., Warszawa

1470.png

Husqvarna Fleet Services to praktyczny system zarządzania parkiem maszynowych w pielęgnacji terenów zieleni. Zainstalowane czujniki przekazują informację na temat techniki pracy oraz czasu użytkowania. Największe korzyści to poprawa wydajności oraz zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

Technologia biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji w warunkach tlenowych „Bio innovation” - wersja 2016

Nova Sp. z o.o., Nowy Sącz

1471.png

Bio innovation jest technologią biologicznego przetwarzania odpadów ulegających biodegradacji w warunkach tlenowych, dedykowaną dla procesu prowadzonego w zamkniętych bioreaktorach. Zastosowana technologia i innowacyjne rozwiązania pozwalają na optymalizację zużycia materiałów i energii na etapie budowy i właściwej eksploatacji instalacji. Wdrożona dywersyfikacja źródeł energii elektrycznej poprzez zastosowanie energii odnawialnej, sprawiają że produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

 

Urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody montowane na przyczepie HDS 13/35 De Tr

Alfred Kärcher GmbH & CO. KG, Niemcy|Zgłaszający: Kärcher Sp. z o.o., Kraków

 

 

1472.png

 

Urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody HDS 13/35 De Tr napędzane silnikiem diesla, posiada wbudowany 500l zbiornik wody. Umożliwia to nieprzerwaną pracę w dowolnym miejscu, z dala od źródła wody i energii elektrycznej od 30 do 60 minut. Zabudowa na ramie ułatwia transport wózkiem widłowym, wersja na przyczepie umożliwia przewożenie urządzenia za samochodem. Łatwa, intuicyjne obsługa, wbudowane dwa węże wysokociśnieniowe oraz miejsce na środki czyszczące sprawiają, że praca z urządzeniem jest nieskomplikowana i wygodna.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

Zamiatarka S2 Urban-Sweeper

MARCEL BOSCHUNG AG, Szwajcaria|Zgłaszający: APRIVA Sp. z o.o., Poznań

1473.png

Najnowsza przegubowa zamiatarka S2 URBAN-SWEEPER firmy Boschung wyznacza nowe standardy w klasie maszyn do 2,5 m3. Przy szerokości zaledwie 1,15 m jest aż o 15 cm węższa niż porównywalne urządzenia. Komora załadunkowa oraz podwozie wykonane są ze specjalnej stali, co powoduje, że S2 jest o 1 t lżejsza od maszyn tej samej klasy. W rezultacie zużycie paliwa redukuje się o 30%. O tyle samo spada emisja CO2 do atmosfery.S2 może być wyposażona w narzędzia zimowe m.in. solarka, pług, odśnieżarka rolkowa.

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT

 

 

2016-09-22
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact