en
pl
home

Złoty Medal 2017 - Wybór Konsumentów dla firmy PRONAR!

Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu MTP POL-ECO SYSTEM 2017, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez firmę Pronar Sp. z o.o. produkt: Mobilny Przenośnik Taśmowy PRONAR MPT 18g - otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2017 - WYBÓR KONSUMENTÓW, uzyskując 35,71% wszystkich głosów.

Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży ochrony środowiska. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

Dla przypomnienia: Mobilny Przenośnik Taśmowy PRONAR MPT 18g  przeznaczony jest do optymalizacji procesu składowania i transportu materiałów na małe odległości. Wysokość wysypu 8,5 m pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń na składowisku usypując większą hałdę lub ładując bezpośrednio inną maszynę lub kontener. Maszyna porusza się na gąsienicach, co pozwala na jej szybkie przestawienie. Gwarancją długiej żywotności przenośnika jest wykonanie elementów roboczych ze stali wysokowytrzymałych. Składane hydraulicznie segmenty przenośnika zapewniają kompaktowe wymiary, dzięki czemu możliwy jest transport po drogach publicznych, jak i w kontenerach morskich.

Plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, jest wzbogaceniem formuły konkursu Złoty Medal MTP, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Przez trzydzieści dni od rozpoczęcia targów mogli oni oddawać swoje głosy za pośrednictwem witryny internetowej oraz podczas trwania dni targowych na specjalnie przygotowanych stoiskach – Strefach Mistrzów. Od 2012 roku oddano w ten sposób łącznie ponad 100 000 głosów i wyróżniono niemal 60 produktów, co świadczy o skali i zasięgu realizowanych działań.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Do zobaczenia w Poznaniu na kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO System 2018!

2017-11-27
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact